Dwa psy rzuciły się na 8-latkę i jej terierkę. Nagle zza dziewczynki wybiegł rottweiler

Odie mieszka w Pabianicach wraz ze swoją wesołą rodziną i koleżanką Koko. Jakiś czas temu zrobiło się o nim głośno, bo zachował się jak prawdziwy bohater! Uratował 8-latkę i jej suczkę przed dwoma dużymi psami.

„Pies to nie maskotka!”

Jako pierwsze o Odie’em napisały lokalne media. My również postanowiliśmy to zrobić, bo sprawa warta jest nagłośnienia! Dotyczy rottweilera, który powszechnie uchodzi za groźnego psa. Ten jednak okazał się bohaterem i uratował córkę właścicielki oraz swoją koleżankę Koko. Właśnie ta sytuacja doskonale pokazuje, jak ważne jest wychowanie zwierzęcia. Właścicielka Odie’go w mediach społecznościowych napisała:

To nie maskotka, to nie jest pies dla każdego, ale w odpowiedzialnych rękach jest cudownym towarzyszem i lojalnym obrońcą rodziny

Co dokładnie się stało?

Odie w Sylwestra wyszedł na spacer ze swoją panią – Katarzyną oraz jej 8-letnią córką i małą sunią rasy boston terrier – Koko. Nagle z jednej z posesji wybiegły dwa duże psy. Rzuciły się w kierunku 8-latki i mniejszego psiaka. Złapały suczkę za kark i podniosły. Pani Kasia z w rozmowie z portalem Pabianice.tv tak wspomina ten moment:

Krzyknęłam do Odiego „bierz go” i spuściłam ze smyczy. Odie doskonale wiedział, co robić. Mogłam spokojnie zająć się dzieckiem i Koko, a on robił co należy

Rottweiler rzucił się na psy. Jednego z nich zaczął szarpać za ucho. Drugi wystraszył się i sam uciekł. Dzięki szybkiej reakcji Pani Kasi i Odie’ego dziewczynce i terierce nic się nie stało. Odie miał delikatnie poranioną łapę. Dostał zastrzyki i dziś czuje się już dobrze.

1

Wszystko przez czyjąś nieuwagę

Na miejsce została wezwana policja. Po chwili okazało się, że ktoś nie domknął bramy i to właśnie dlatego agresywne czworonogi uciekły z posesji.

2

Odie jesteś wspaniały! Pani Kasiu, gratulujemy wychowania psiaka!

Share

Dodaj komentarz