Schudła 100 kg, żeby w dniu ślubu swojego byłego faceta wyglądać jak modelka. Udało jej się

Słynna, otyła amerykańska celebrytka latami była pośmiewiskiem w mediach. Jednak gdy porzucił ją narzeczony, postanowiła zmienić się w seksbombę.

Mama June wystąpiła wiele lat temu w programie „Toddlers & Tiaras”, gdzie szybko stała się popularna z uwagi na swoją tusze. Producenci show o konkursach piękności dla dzieci byli bardzo zaintrygowani jej osobowością. Do tego stopnia, że postanowili dać jej własny program. Otyła gwiazda stała się bardzo popularna, a jej losy śledzili wszyscy Amerykanie.

1

Zamiast rozpaczać po rozstaniu z narzeczonym, Mama June podjęła odważną decyzję – postanowiła, że rzuca niezdrowe jedzenie i zaczyna regularne treningi. Jej postępy były na bieżąco dokumentowane i pokazywane w programie „From Not to Hot”.

2

Oczywiście, jej nadwaga była na tyle duża, że aby osiągnąć pożądany efekt musiała przejść kilkanaście zabiegów usuwania nadmiarowej skóry. Oprócz tego poddała się operacji zmniejszenia żołądka oraz podniosła i ujędrniła biust. Wszystkie koszty zabiegów pokrywali producenci programu.

3

Nie można jednak odmówić jej samodyscypliny i ogromnej pracy jaką wykonała nad sobą. Dzięki temu była w stanie schudnąć ponad 100 kilogramów, co jest niesamowitym wyczynem!

4

Choć od programu, w którym Mama June przeszła metamorfozę minęło już trochę czasu, to kobieta nadal jest bacznie śledzona przez media. Ostatnio była bohaterką sesji, która zainspirowana została serialem „Słoneczny Patrol”. June wygląda teraz jak milion dolarów!

5

6

7

Sądzicie, że jej były facet żałuje teraz swojej decyzji?

Źródło: lolmania.eu

Share