Mama po 23 latach zmienia fryzurę – córka nie mogła uwierzyć w przemianę

To z pewnością jedna z największych przemian jakie widziałam w ostatnim czasie. To taki rodzaj zmiany, który wpływa na zmianę całego życia.

Poznajcie mamę Jan DeVito.

Ta kobieta od 23 lat nosi tę samą fryzurę i nie pamięta kiedy jej rodzina i przyjaciele po raz ostatni widzieli ją bez makijażu.

Od kiedy ukończyła 18 lat pracowała w salonie urody i dlatego zawsze miała ułożone włosy i zrobiony makijaż. Pomimo tego, a być może właśnie dlatego, od wielu lat jej wygląd w ogóle się nie zmieniał!

Często widywano ją z lakierem do włosów, gdy dbała o utrzymanie swojej fryzury – czyli jej znaku rozpoznawczego.

1

Jakiś czas temu, 23-letnia córka kobiety, Gina, wysłała list do programu Oprah Winfrey Show, w którym przedstawiła swoją mamę i opisała, jak bardzo potrzebuje one nowego wyglądu.

Gina napisała również, że bardzo chciałaby zobaczyć swoją mamę w nowym stylu, bardziej klasycznym i stonowanym – byle bez jej oklepanego uczesania na „garnek” lub jak kto woli „miskę”, która jej zdaniem była fryzurą z minionej epoki.

2

Transformacja

Po otrzymaniu listu producenci programu postanowili zaangażować stylistów i ekspertów od wizerunku, aby pomóc Jan zmienić jej dotychczasowy wygląd. A rezultat tej metamorfozy jest niesamowity.

Gdy Jan pojawia się w programie po przemianie publiczność z jej córką na czele nie może uwierzyć w rezultat. Wszyscy krzyczą z zachwytu.

3

Nie ma co się dziwić reakcji publiczności! Mnie zamurowało na widok Jan, a przy okazji poczułam inspirację. Zobaczcie filmik poniżej, aby zobaczyć jej transformację na własne oczy.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz