Matka weszła do mieszkania kobiety, która mieszkała obok niej przez 21 lat. Odkryła przerażającą prawdę

Jak dobrze znasz swoich sąsiadów? Ja ledwie znam swoich. Zwykle mówię im „Dzień dobry” mijając ich na klatce schodowej, jednak poza tym niewiele wiem o ludziach którzy mieszkają tuż obok. Historia opublikowana przez Lucy na Facebooku jest niezwykła. Z pewnością przywraca wiarę w ludzi.

Lucy Ashen, 39-latka całe życie mieszka w Fulham w Anglii. Uwielbia okolice w której jest jej dom. Przez ponad 21 lat jej sąsiadką była kobieta, którą Lucy nazywała „Moja pani”. „Pani” zawsze nazywała ją „Lucy Locket”, jednak kobiety oprócz wymieniania grzeczności nie wiedziały zbyt wiele o sobie wzajemnie.

1

Lucy wiedziała, że jej sąsiadka miała problemy psychiczne, jednak sprawiała ona wrażenie, że wiedzie szczęśliwe życie. Nigdy na nic nie narzekała. Pewnego dnia Lucy miała możliwość zobaczyć jak wygląda mieszkanie sąsiadki. Widok przeraził Lucy. Mieszkanie było w opłakanym stanie. Całkowicie zaniedbane i zniszczone w dodatku okropnie brudne.

2

Na ścianach i na podłodze było pełno plam i brudu. W dodatku meble były poniszczone i podziurawione. W lodówce ciężko było znaleźć coś oprócz światła. Na następnej stronie zobaczycie dalszą część tej historii.

3

Kobieta nie myła się od 13 lat i spała na starym brudnym materacu ustawionym na ziemi.

4

Dodatkowo Lucy zamieściła na Facebooku prośbę do znajomych, że jeśli mają niepotrzebne rzeczy to mogą je podarować starszej kobiecie. Do akcji szybko przyłączyli się również dobrzy ludzie znalezieni poprzez Facebooka

5

Nikt nie zasługuje na życie w tak skrajnie dramatycznych warunkach. Dlatego Lucy postanowiła działać. Z pomocą swojej 14-letniej córki w zaledwie 60 godzin udało się jej wyrzucić stare meble i umyć mieszkanie.Zobaczcie na następnej stronie dalszą cześć historii.

6

Mieszkanie wygląda zupełnie inaczej niż na początku.

7

W ten sposób w jeden dzień udało się zebrać 80% rzeczy, które Lucy spisała na liście. Mieszkanie zostało wyposażone w nowe meble, a lodówka zapełniona jedzeniem. W dodatku Lucy pomogła kobiecie umyć się po raz pierwszy od 13-lat.

8

Lucy napisała na Facebooku podziękowanie wszystkim ludziom którzy pomogli. Napisała, że dzięki pomocy kobieta odzyskała godność ludzką i nie będzie musiała żyć w uwłaczających warunkach.

9

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz