Matka rzuciła dziecko, by umarł na mrozie. Ale tylko zobacz co zrobił ten kot

Bezpańska kotka Masza z Obnińska stała się gwiazdą nie tylko w języku rosyjskim, ale także w mediach zachodnich.

Tak więc amerykańska gazeta „New York Post” pochwałila zwierzę, które uratowało dziecko wrzucone do pudełka ciepłem swojego ciała.

1

Wiele pozytywnych emocji wzbudził u czytelników postu, który był umieściony na oficjalnej stronie na Facebooku i zdobyła ponad siedem tysięcy „polubień” i ponad dwa tysiące komentarzy. Użytkownicy sieci społecznej nie tylko nazwali kota bohaterem – niektórzy z nich wyrazili chęć adoptowania dziecka i bezdomnego zwierza.

2

Jak wcześniej było informowane w publikacji „Kaluga Crossing”, nieznane osoby rzuciły dwumiesięcznego chłopca w śmieci. Dziecko zostało uratowane od śmierci tylko dlatego, że zostało umieszczone w pudelku, w którym mieszkała kotka Masha. Przez kilka godzin zwierzę podgrzewało dziecko, lizało go, miaucząc próbując przyciągnąć uwagę przechodniów.

3

Kiedy ludzie podeszli bliżej, znaleźli nowonarodzonego chłopca. Dziecko zostało pilnie zabrane do szpitala, a lekarze stwierdzili, że wszystko w porządku z jego zdrowiem. Mieszkańcy domu nagrodzili Maszu. Ale teraz nie ma informacji o losie kota.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz