Simon Cowell oklaskuje go na stojąco. „To był występ z innej ligi”

Brian Justin Crum podbił serca jury, publiczności, milionów widzów przed telewizorami oraz internautów z całego świata swoim występem w programie “America’s Got Talent” trzy lata temu.

Brian w swoim pierwszym występie zaprezentował się w klasycznym utworze z repertuaru zespołu Queen – “Somebody to Love”. Swoim występem Brian chciał pokazać wszystkim znęcającym się kiedyś nad nim dzieciakom w szkole, że nie złamali jego ducha i wiary w siebie.

Ostatecznie w całym programie zajął czwarte miejsce, choć nawet najbardziej surowy z członków jury, Simon Cowell, uważał, że powinien być zdecydowanie wyżej.

Właśnie z tego względu Simon postanowił zaprosić Briana do udziału w edycji talent show dla najlepszych byłych uczestników – “America’s Got Talent: The Champions”. Trzeba przyznać, że Brian wykorzystał swoją szansę…

Być może jeszcze nie słyszeliście o tym programie. W kilku słowach “America’s Got Talent: The Champions” to program, w którym biorą udział najlepsi oraz najbardziej zapamiętani uczestnicy z poprzednich edycji programu. Zazwyczaj są to zwycięzcy poprzednich edycji “America’s Got Talent”, ale pojawiają się także ci uczestnicy, którzy najbardziej zapadli w pamięć publiczności oraz jury.

W czwartym odcinku programu wystąpił Brian Justin Crum. Podobnie jak trzy lata temu, także tym razem Brian podbił serca wszystkich – od publiczności w studio, przez jury po widzów i internautów.

Brian tym razem zdecydował się zaprezentować utwór Eltona Johna “Your Song”. Trzeba przyznać, że pokazał w nim pełnie swoich umiejętności. Powiedzieć, że jury było zachwycone, to jak nie powiedzieć nic.

“To był występ z innej ligi”

Simon Cowell zgotował Brianowi owację na stojąco. Tak wielkie wrażenie wywarł na nim występ Briana.

“Właśnie w takim miejscu powinieneś być” – powiedział Simon. “Takie utwory powinieneś śpiewać. Masz niewiarygodny głos… naprawę niewiarygodny! To był występ w porównaniu z twoimi poprzednimi był z innej ligi. Jestem z ciebie dumny.”

Nic więc dziwnego, że Brian przeszedł do finału, który odbędzie się za kilka tygodni.

Zobaczcie poniżej nagranie z występu Briana!


Source: youtube.com

Po wysłuchaniu tego występu miałam ciarki na całym ciele!

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz