Sprawdź, co się stanie, gdy położysz w sypialni miskę z solą i octem. Dzięki temu pomysłowi rozwiązały się moje problemy

W ludowe podania można wierzyć lub nie. Nigdy jednak nie zaszkodzi spróbować, tym bardziej, że na pewno wiele razy słyszeliście o „złej energii”.

Mogą ją mieć ludzie (tzw. wampiry energetyczne), pomieszczenia, czy przedmioty. Przebywając wśród złej energii czujemy się zmęczeni, rozdrażnieni, poirytowani. Specjaliści od feng shui znają pewne sposoby na pozbycie się negatywnych mocy z naszego otoczenia. My proponujemy Wam ludowy sposób.

Aby oczyścić sypialnię ze złej energii, będziemy potrzebować łyżkę wody, łyżkę octu i łyżeczkę soli.

1

Soli nie rozpuszczamy, a wsypujemy ją do wody z octem i pozwalamy opaść na dno pojemnika (najlepiej szklanego, przezroczystego). Naczynie kładziemy w miejscu, gdzie zazwyczaj najgorzej czujemy się i czekamy 24 godziny.

Po tym czasie sprawdzamy czy sól wypłynęła na wierzch. Jeśli tak się stało, to niestety, ale proces trzeba będzie powtarzać i to do czasu, aż sól pozostanie na dnie. Wtedy mamy pewność, że z domu pozbyliśmy się złej energii.

2

Może brzmi to jak ludowe gusła, ale właściwości soli są od dawna wykorzystywane w świecie nauki. Istnieje wiele terapii z solą, które działają podobnie jak…

Głaskanie kota albo aromaterapia. Koty to świetne „pochłaniacze” negatywnej energii.

3

Można też kupić solne skały, które wspomagają układ oddechowy i pochłaniają złą energię. Chyba warto spróbować…

Share

Dodaj komentarz