Tego sekretu nie zdradzi Ci żaden lekarz. Pozbędziesz się kataru w 25 sekund

Katar i grypa towarzyszą nam cały rok, ale w tym okresie doskwierają najbardziej.

I choćbyś nie wiem jak się starał to raz na jakiś czas nie unikniesz przeziębienia. Wirusy wykorzystają każdą słabość organizmu i bezlitośnie przystąpią do ataku. O ile lekami, czy domowymi specyfikami możesz nieco złagodzić objawy grypy, o tyle jak mówi przysłowie katar leczony trwa siedem dni, a nie leczony tydzień.

Tymczasem istnieją dwa proste sposoby, które udrożnią nos w zaledwie 25 sekund!

Film na YouTube obejrzało już wiele milionów osób. Pokazuje dwie sprytne sztuczki, które odtykają nos i umożliwiają swobodne oddychanie bez żadnych leków, inhalacji czy kropli.

1

1. Ucisk i akupunktura

Pierwszy ze sposobów polega na wytworzeniu ciśnienia, które samo udrożni zatkany nos. Wystarczy przyłożyć końcówkę języka do podniebienie na jedną sekundę, a następnie zwolnić nacisk.

2

Zaraz po tej czynności trzeba przyłożyć środkowy palec na miejsce na czole między brwiami także na sekundę i puścić. Obie czynności powtarzać przez kolejnych 20 sekund. Zdziwisz się kiedy poczujesz wyjątkową ulgę.

3

2. Wstrzymanie oddechu

Druga metoda również jest banalnie prosta. Polega na oszukaniu Twojego mózgu. Jeśli poczuje, że brak Ci tlenu, wdroży specjalne procedury samozachowawcze. W błyskawicznym tempie naprawi to co zepsute, odblokowuje komory nosowe, by przywrócić dostęp tlenu do organizmu.

Wystarczy, że odchylisz głowę do tyłu i ściśniesz nos palcami. Wstrzymaj oddech na tak długo jak tylko zdołasz.

4

Na filmiku poniżej możecie dokładnie zobaczyć opisane czynności.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz