Umyj twarz tym preparatem, a pozbędziesz się zmarszczek i ciemnych plam

Ten środek wykonany jest w całości z naturalnych składników. Dzięki niemu pozbędziesz się zaskórników, przebarwień, wybielisz skórę, a Twoja cera będzie lśniąca i zdrowa.

Ten genialny balsam do twarzy nadaje się do codziennego użytku ze względu na to, iż jest całkowicie naturalny i zdrowy.

Pietruszka zawiera wiele witamin, minerałów i składników odżywczych. Sok z tej rośliny bogaty jest w olejki eteryczne i ma dużo manganu oraz potasu.

Ten płyn jest również szczególnie użyteczny w przypadku chorób nerek i dróg moczowych, gorączki, zmęczenia, zapalenia oczu oraz cukrzycy.

Pietruszka odgrywa znaczącą rolę w przemyśle kosmetycznym przez swoje właściwości regeneracyjne i wybielające. Odświeża, wybiela oraz wzmacnia skórę, jednocześnie redukuje zaczerwienienia i wzdęcia.

Dodatkowo eliminuje trądzik i przebarwienia.

Składniki

  • 2 łyżki stołowe pietruszki
  • 1 łyżeczka soku z cytryny (lub octu jabłkowego)
  • 200 ml wody

Instrukcje

Zagotuj 200 ml wody i dodaj do niej 2 łyżki posiekanej pietruszki. Zagotuj całość jeszcze raz, zdejmij z ognia i pozostaw do ostygnięcia. Teraz dodaj 1 łyżeczkę soku z cytryny, przelej miksturę do szklanej butelki i przechowuj w lodówce.

Stosowanie

Balsam ten może być stosowany codziennie – rano i wieczorem.

Zamyka pory, wybiela skórę, usuwa zaskórniki i ciemne plamy z twarzy.

Przy codziennym stosowaniu, w ciągu jednego miesiąca można pozbyć się wszelkich zaskórników i ciemnych plam, a także sprawić, aby cera była piękna i jasna.

Dla oczu

Aby wyeliminować zaczerwienienia i cienie pod oczami, przygotuj tę mieszankę, ale pomiń sok z cytryny.

Share

Dodaj komentarz