Natychmiastowa pomoc w migrenie. Nareszcie poczułam ulgę w bólu i to wszystko dzięki soli

Ludzie cierpiący na migrenę nie marzą o niczym więcej jak tylko o tym, by pozbyć się straszliwego i dokuczliwego bólu.

Istnieje powszechne przekonanie, że migrena to nie jest wielka sprawa, ale naprawdę częste i dotkliwe ataki mogą w znacznym stopniu wpływać destrukcyjnie i destabilizująco na życie.

W najgorszych przypadkach migreny nie można pokonać zwykłymi środkami przeciwbólowymi.

Oto najlepsza rzecz do zastosowania w leczeniu migreny – sól himalajska!

1

Poszukując i wypróbowując wszelkiego rodzaju metody walki z bólem w końcu, znalazłam metodę, która działała u wielu ludzi! Jestem szczęśliwa, że znalazłam lekarstwo na natychmiastową ulgę w migrenie, które nie ma nic wspólnego z chemicznymi farmaceutykami.

Na szczęście jest nie tylko skuteczna, ale też bardzo prosta i łatwa.

Jeśli chcesz uzyskać ulgę w migrenach, upewnij się, że używasz wysokiej jakości soli, na przykład himalajskiej soli krystalicznej. To najbardziej czysta, szlachetna i najgogatsza w wartości sól na świecie. Zawiera 84 minerały, pierwiastki i elektrolity – ten fakt czyni ją tak fascynującym, jeśli weźmiemy pod uwagę, że istnieje tylko 118 elementów znanych nauce.

Sól ta zmniejszy siłę i częstotliwość migren. Wzmocni twój układ odpornościowy, zwiększy poziom energii i zrównoważy poziom serotoniny we krwi. Również przywróci poziom elektrolitów i równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

2

W jaki sposób użyć jej w migrenie?

Proporcje:

  • 2 łyżeczki soli himalajskiej
  • 1 szklanka wody
  • 1/2 szklanki soku cytryn
  • skórka z cytryn użytych do soku starta na tarce

Wymieszaj składniki wypij. Poczujesz natychmiastową ulgę w migrenie. Nie zrażaj się tym, że napój jest kwaśny. Ulga w bólu jest tego warta.

Share

Dodaj komentarz