Wizja Jackowskiego właśnie się potwierdziła. Wszystko ma spełnić się już za dwa dni

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym polskim medium, którego wizje poważnie traktują miliony Polaków. Jasnowidz już nie raz udowodnił, że jego słowa się sprawdzają, a teraz po raz kolejny wygląda na to, że miał rację. Wszystko, co powiedział, spełnić się ma już za dwa dni, co z pewnością ucieszy Polaków.

Krzysztof Jackowski od lat buduje swój nienaganny wizerunek współpracując z polskimi służbami mundurowymi, komentując sprawy bieżące oraz pomagając osobom potrzebującym. Bardzo chętnie odpowiada również na pytania, które nurtują wszystkich Polaków, a jego wizje bardzo często rzeczywiście się spełniają.

Teraz wszystko wskazuje na to, że kolejna przepowiednia właśnie się potwierdziła. Krzysztof Jackowski kilka dni temu zapowiadał coś niezwykłego, w co Polacy nie do końca chcieli uwierzyć. Teraz okazuje się, że jest to prawda, a wszystko spełnić się ma już za dwa dni.

Krzysztof Jackowski miał wizję, w którą wielu nie wierzyło

Tydzień temu Krzysztof Jackowski zapowiedział, że już niedługo pożegnamy zimę, a w naszym kraju zapanuje radosna wiosna. Jakby tego było mało, wiosna również nie miała być typowa, bo bardziej przypominać ma od razu lato.

– To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu. Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato – mówił w rozmowie z „Super Expressem”.

Oczywiście w tę przepowiednię wątpiły miliony Polaków. Patrząc za okno i widząc na termometrach ujemne temperatury, większość fanów jasnowidza zgodnie twierdziła, że tym razem medium nie miało racji. Tymczasem okazuje się, że wizja właśnie się potwierdza.

Przepowiednia spełni się już za 2 dni

Zgodnie z ustaleniami synoptyków już za dwa dni przepowiednia ma się spełnić. Nadchodzący weekend zaskoczy nas wysokimi temperaturami, których nie doświadczaliśmy już od tygodni. Meteorolodzy oraz IMGW twierdzą, że spodziewać się możemy 9-11 stopni Celsjusza w sobotę, a niedziela będzie jeszcze przyjemniejsza.

Niedziela zapewni nam temperatury na przełomie 13-14 stopni, a Polscy Łowcy Burz przekonują, że „miejscami na terenach górskich i podgórskich być może jeszcze więcej”. Wszystko wskazuje więc na to, że zgodnie z przepowiednią Jackowskiego, już wkrótce pożegnamy zimę na dobre i delektować się będziemy mogli słońcem oraz wysokimi temperaturami.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz