Wielka zmiana w życiu Kaczyńskiej

Uważni czytelnicy felietonów Marty Kaczyńskiej zauważyli jeden szczegół, który ostatnio pojawił się w jej podpisie. Kaczyńska zmieniła nazwisko! Nie zrezygnowała jednak z rodowego miana, a dodała do niego drugi człon. Teraz posługuje się podwójnym nazwiskiem Marta Kaczyńska-Zielińska.

1

Nowe nazwisko córka pary prezydenckiej przyjęła oczywiście po mężu. Niedawno wyszła za mąż po raz trzeci. Obecnie Marta zakochana jest w Piotrze Zielińskim, z którym ślub wzięła w końcu lipca. Na uroczystości Kaczyńska prezentowała się w zaawansowanej ciąży, urodziła niedługo później.

Zieliński to trzeci mąż, a jego nowonarodzony syn Aleksander to trzecie dziecko Kaczyńskiej. Marta Kaczyńska-Zielińska (primo voto Smuniewska, secundo voto Dubieniecka) związana była już z Piotrem Smuniewskim, z którym brała ślub kościelny. Z synem SLD-owskiego działacza Marcinem Dubienieckim (ojcem jej córek) brała ślub cywilny.

Cywilną uroczystością związała się też z Zielińskim, mimo tego że ponoć udało się jej załatwić w kurii biskupiej unieważnienie pierwszego ślubu kościelnego. Jednak podobno dokumenty nie nadeszły na czas, a mówiło się, że Kaczyńska chciała zostać mężatką przed porodem. Być może zobaczymy ją jeszcze w białej sukni na ślubie kościelnym – skoro ślub z Smuniewskim został unieważniony, Marta będzie mogła wystąpić przed ołtarzem jako panienka.

Niemniej podwójnym nazwiskiem córka pary prezydenckiej już chwali się w prasie. W tygodniku „Sieci” – gdzie publikuje swoje felietony – dumnie prezentuje drugi człon po nowym mężu i podpisuje się „Kaczyńska-Zielińska”. Przypomnijmy, że podobnie postąpiła w przypadku Dubienieckiego, również na czas trwania małżeństwa dołączając jego nazwisko do swojego.

2

Marta Kaczyńska przyjęła nazwisko po Piotrze Zielińskim

3

Marta Kaczyńska przyjęła nazwisko po Piotrze Zielińskim

Źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz