Edyta Górniak chce odbić syna polskiej armii

Takich ludzi potrzeba Polsce! Zamiast tracić czas przed komputerem lub włóczyć się po modnych knajpach i zamartwiać źle doprawionym hummusem, Allan Krupa (15 l.) postanowił skupić się na realizacji swojego marzenia i zostać żołnierzem. Kłopot w tym, że jego sławnej mamie trochę z tym nie po drodze…

Сhoć Edyta Górniak (47 l.) zapewnia, że jest dumna z militarnej pasji swojego syna, to jednak ma nadzieję, że Allan kiedyś zmieni zdanie.

– Jeszcze nie dociera do mnie, że miałabym go w pewnym sensie stracić. Na szczęście jest jeszcze wiele lat, zanim Allan zostanie żołnierzem. Za nim dopiero pierwsze półrocze w liceum wojskowym, więc ma jeszcze dwa i pół roku nauki. Potem kilka lat studiów. Mam nadzieję, że do tego momentu może mu coś się odmieni… – mówi Faktowi gwiazda.

Czyżby bała się, że armia na dobre zabierze jej dziecko? Jeśli tak, to powinna pomyśleć o zaletach decyzji Allana. Młody mężczyzna hołdujący takim wartościom jak honor, męstwo i odwaga to dziś rzadkość. A Edyta przecież nie straci syna, tylko zyska prawdziwego obrońcę – tak samo zresztą jak i cała ojczyzna.

– Widzę, jak zmienił się jego język i postrzeganie świata. Rozmawiamy o historii, o bezpieczeństwie krajów, o tym, ile kto ma wojsk i jaki ma sprzęt wojskowy. On teraz tym żyje. Ale nie są to niestety informacje, które chciałabym znać – martwi się mama Allana. Naszym zdaniem, zupełnie niepotrzebnie!

1

Syn Edyty Górniak chodzi do liceum wojskowego.

2

Allan Górniak chce zostać żołnierzem

3

Gwiazda jest mocno związana ze swoim synem

4

Edyta Górniak jest dumna z syna

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *