Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Burza wokół jej życia prywatnego

Marta Kaczyńska znana jest z tego, że w swoich felietonach poucza Polaków na najróżniejsze moralne tematy. Często wypowiadała się również w sprawach małżeńskich. Jednak jak to się ma do jej życia uczuciowego?

Marta Kaczyńska swoją osobą wzbudza całą masę kontrowersji. Szczególnie często komentowane jest jej życie prywatne, w którym byliśmy świadkami wielu zwrotów i komplikacji. Sama Kaczyńska niezbyt chętnie wspomina swoje poprzednie małżeństwa i nie ma się co temu dziwić, ponieważ w swoim czasie wywołały one niemałą burzę w mediach. Jednak jak to wszystko tak naprawdę wyglądało?

Ilu mężów miała Marta Kaczyńska?

Swój pierwszy związek małżeński zawarła mając 20 lat z Piotrem Smuniewskim. Warto wspomnieć, że odbył się wtedy ślub kościelny, co jak na razie się jeszcze nie powtórzyło w przypadku córki byłego prezydenta. Podczas trwania jej pierwszego małżeństwa na świat przyszła pierwsza córka bratanicy Jarosława Kaczyńskiego.

Jednak nawet to nie uchroniło małżonków od rozstania się, a co więcej w mediach zaczęły pojawiać się pogłoski o tym, że Kaczyńska będąc mężatką, spotykała się już z innym mężczyzną, a konkretniej Marcinem Dubienieckim. Oczywiście Smuniewski nawet po rozwodzie spotykał się z córką, którą wychowywał wraz z byłą małżonką, ale badania na zaprzeczenie ojcostwa zlecone przez samą Kaczyńską udowodniły, że Ewa nie jest córką Smuniewskiego.

Ojcem dziewczyny okazał się drugi życiowy partner bratanicy prezesa PiS. W czasie swojego drugiego małżeństwa Kaczyńska urodziła także drugą córkę, jednak ich związek również nie przetrwał próby czasu. W 2012 roku Dubieniecki złożył wniosek rozwodowy, a sami małżonkowie przebywali w separacji. W 2015 roku mężczyzna został zatrzymany przez CBA pod zarzutem wyłudzenia 13 mln złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, prania pieniędzy oraz działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

To sprawiło, że sama Kaczyńska chciała jak najszybciej odciąć się od swojego drugiego męża, który mógł jej bardzo zaszkodzić. W 2017 roku zaczęła się również starać o unieważnienie swojego pierwszego małżeństwa, aby móc zawrzeć ze swoim trzecim wybrankiem ślub jednostronny.

Niestety potrzebne dokumenty nie dotarły na czas, przez co Kaczyńska po raz drugi wzięła tylko ślub cywilny. Teraz wraz z Piotrem Zielińskim wychowuje dzieci, a ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka zaledwie po kilku dniach od zawarcia związku małżeńskiego.

Fakt, że Kaczyńska miała w swoim życiu już 3 mężów, a publicznie broni ideologii chrześcijańskiej, również tej dotyczącej małżeństwa, nie podoba się wielu osobom. To natomiast sprawia, że jej felietony oraz wystąpienia zbierają bardzo krytyczne opinie ze strony internautów, a niekiedy w komentarzach panuje prawdziwa burza.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz