Parę dni temu spytali Jackowskiego, kiedy będzie wojna i co z Polską. Jego odpowiedź poraża

Krzysztof Jackowski przeraził swoich widzów. Popularny „Jasnowidz z Człuchowa” doznał przerażającej wizji dotyczącej konfliktu zbrojnego, który w wizjach medium przewija się od kilku miesięcy. Czy Polsce zagraża wielkie niebezpieczeństwo?

Krzysztof Jackowski od wielu tygodni informuje w trakcie swoich programów o wojnie, która może wybuchnąć w drugiej połowie 2019 roku. W trakcie ostatniego seansu, który miał miejsce na żywo, przed tysiącami widzów, medium opowiedziało przerażającą prawdę o nadchodzących miesiącach. Jak się okazuje, naszemu kontynentowi i krajowi zagraża ogromne niebezpieczeństwo, a nadchodzące lato będzie momentem wielkiej próby dla wszystkich Europejczyków.

Krzysztof Jackowski przestrzega: wojna już się toczy

Mimo że Jackowski od wielu miesięcy w swoich przepowiedniach opowiadał o konflikcie, to jeszcze nigdy nie był tak pewny tego, co mówi. Jak sam powiedział, konflikt, który ma się wydarzyć i sparaliżować Europę już trwa i zaczął się na Bliskim Wschodzie.

– Wojnę już mamy. I to nie jest wykręcanie się Jackowskiego od tego, co mówi. Jackowski jest konsekwentny. […] Zainfekowanie Europy uchodźcami. Europa już nie jest normalną Europą i w każdej chwili Europa może wybuchnąć w sensie wewnętrznym. I to się stanie. Bliski Wschód to jest już od dawna początek wojny, Syria – powiedział widocznie poruszony swoimi słowami wróżbita i przyznał, że czasy pokoju i miłości na naszym kontynencie dobiegają końca.

Później jasnowidz dodał, czemu po raz kolejny mówi o przerażającej wizji.

– Jestem konsekwentny i konsekwentnie powtarzam jedną rzecz: 2018 rok był ostatnim rokiem spokoju i pewności, że jakiś spokój w Europie jest. Uważam, że 2019 już taki nie będzie. Jak na razie mamy marzec i nic nie zapowiada, nie ma żadnych poszlak, żeby coś się miało dziać wokół Europy, w Europie czy na Bliskim Wschodzie poważnego. To jest dopiero marzec, ja jestem konsekwentny i nie wypieram się swoich słów – dopowiedział jasnowidz.

Konflikt na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz przeczuwa agresję zbrojną

Z racji tego, że zapowiadany przez Jackowskiego konflikt ma mieć swój początek na Bliskim Wschodzie, to Jackowski jest widocznie zaniepokojony działaniem organizacji krajów Europy przeciwko Iranowi. Jak sam zaznaczał w swojej wypowiedzi, Iran przez wiele lat był naszym przyjacielem i nie powinniśmy zwracać się tak otwarcie przeciw niemu.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz