Dudowie zaskoczyli. Posłuchaj, jak śpiewają

W polskiej polityce nie brakuje wokalnych pereł. Ze swojego potężnego głosu znany jest poseł PiS Tadeusz Cymański, Beata Kempa swego czasu wykonywała psalm w w Watykanie, nie można nie wspomnieć też o zasiadających na Wiejskiej zawodowych wokalistach jak Paweł Kukiz. Jak na ich tle wypadają Agata i Andrzej Dudowie? Mieliśmy okazję się o ty przekonać, gdy pierwsza para zaśpiewała dla harcerzy. Nagranie ich wokalnego popisu podbiło internet. Posłuchaj, jak brzmią prezydent i pierwsza dama!

Prezydent Andrzej Duda z małżonką zainaugurowali w piątek ogólnopolską akcję #sadziMy. Posadzili dęby w leśnictwie Jakubowo w Nadleśnictwie Rytel (woj. pomorskie), przez które w sierpniu 2017 r. przeszedł huragan, niszcząc setki hektarów lasu. – Sadzenie lasu to jest taka specyficzna umiejętność, ale jak widać radzę sobie – powiedział w Polsat News Andrzej Duda. Przy tej okazji małżonkowie dali się poznać od nieznanej dotąd strony.

Andrzej Duda oraz pierwsza dama postanowili w nietypowy sposób podziękować biorącym udział w wydarzeniu harcerzom za zaangażowanie. – Bravo, bravo, bravissimo – zaśpiewali Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda. Nagranie, które w swoich mediach społecznościowych opublikowała telewizja Polsat News, błyskawicznie podbiło internet.

Nie wszyscy jednak pozytywnie odebrali występ pary prezydenckiej. „To pierwsza dama mówi?”, „O, Agatka jednak ma głos. Super” – drwili internauci, odnosząc się do protestu nauczycieli i faktu, że Agata Dudą nie zajęła stanowiska, ani nie włączała się w mediacje z rządem, chociaż sama przez lata pracowała w oświacie: jest przecież germanistką. A Wam jak się podoba śpiew pierwszej pary?

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz