Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi

Jolanta Kwaśniewska to kobieta z klasą, która uczy Polaków stylu i manier. Dzisiaj również o niej nie zapomniały. Nie uwierzycie, jak wyglądała podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu.

Jolanta Kwaśniewska podczas swojego ślubu wyglądała nadzwyczaj pięknie. Świadczy o tym fotografia wykonana w momencie, gdy razem ze swoim mężem przyszła pierwsza dama stała przed ołtarzem. Przepiękna suknia ślubna, a także fryzura po dziś dzień mogą być inspiracją dla wszystkich kobiet.

Jolanta Kwaśniewska w dzień swojego ślubu w szykownej sukni, w skromnym makijażu
Pierwsza dama, którą Kwaśniewska była w latach 1995-2005, jest prawdziwą inspiracją dla Polaków, których ta od lat uczy stylu. Jej lekcje, które prowadziła w programie produkowanym w TVN, były prawdziwym hitem. Polacy chętnie wcielali jej rady w życie.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego w swoich programach często udzielała porad między innymi przyszłym żonom, które nie wiedziały do końca, w jaki sposób ubrać się podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Jolanta Kwaśniewska chętnie doradzała, w jaki sposób dzień ten uczynić doskonalszym.

Kobiety zastanawiały się wówczas, jak sama Jolanta Kwaśniewska wyglądała tego dnia. Nie będziecie zaskoczeni, bowiem jej strój jest kwintesencją tego, co reprezentuje swoją osobą była pierwsza dama.

Na fotografii Jolanta Kwaśniewska ubrana jest w delikatną suknię, która jest bardzo skromna. W rękach trzyma niewielką wiązankę ślubną (będącą małym dodatkiem uzupełniającym całość). Uwagę zwraca jej fryzura, która jest zwyczajna, klasyczna, a sama panna młoda niemal w ogóle nie ma makijażu. Z jednej strony jest to spowodowane tym, że w tamtych czasach trudno było o ekskluzywne kosmetyki. Z drugiej strony, Jolanta Kwaśniewska zawsze korzystała z dość prostych i skutecznych rozwiązań wizerunkowych.

Fani byli zachwyceni zdjęciem, które nie pokazuje niczego nadzwyczajnego, a jednak urzeka swoją skromnością i zwyczajnością. Na fotografii Kwaśniewska miała zaledwie 24 lata. Była młodą, piękną kobietą, która wkrótce stała się przykładem dla wielu.

1

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz