Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Krzysztof Jackowski przeraził swoich fanów. Popularny jasnowidz postanowił opowiedzieć o tym, co wydarzy się w Polsce w ciągu najbliższych kilku tygodni. Prognozy popularnego „Jasnowidza z Człuchowa” nie napawają optymizmem i utwierdzają w przekonaniu, że będzie tylko gorzej.

Krzysztof Jackowski poraził swoją wizją. Popularny wizjoner postanowił podzielić się tym, jak właściwie będzie wyglądać tegoroczne lato. Nie da się ukryć, że ta przepowiednia może zmrozić krew w żyłach. Będzie jeszcze gorzej, niż obecnie.

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Czeka nas tragiczne lato, Polska „popłynie”

Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń i twierdzi, że będziemy musieli zmierzyć się z jedną z największych katastrof pogodowych ostatnich lat. Wszystko przez niebywale obfite deszcze i przerażające burze, jakich nie uświadczyliśmy co najmniej od kilkudziesięciu lat. Tragiczne warunku powodowe sprawią, że nawet najmniejsze strumyki zamienią się w rwące potoki, których niszczycielska siła zmiecie wszystko na swojej drodze. Polska dosłownie „spłynie” pod naporem tak potwornych sił natury.

Tegoroczne wakacje w Polsce także wydają się bardzo słabym pomysłem, zważając na fakt bardzo gwałtownych zmian w klimacie, przez co burze i deszcze będą przeplatane z dniami suszy i bezwzględnego słońca.

– Od susz i upałów po nagłe, wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody i potężnymi ulewami – zdradził jasnowidz z Człuchowa.

Czy wizja Jackowskiego się spełni?

Jackowski jest przekonany co do prawidłowości swoich przewidywań i tego, że tegoroczne lato będzie jednym z najcięższych w historii, a zmiany pogodowe odbiją się na wszystkich mieszkańcach Polski. To, co przewiduje wizjoner, ma dotknąć cały kraj i być dużym utrudnieniem. Miłośnicy wakacji powinni pomyśleć o zmianie swoich planów wypoczynkowych.

– Mówiłem, że w tamtym roku lato będzie długie i suche. Było takie – dowodzi Krzysztof Jackowski. – W tym roku będzie gorące, ale będzie sporo kataklizmów deszczowych, burzowych, wichurowych, ulewowych przeplatało się z tym gorącym latem. Tak mi się to kojarzy. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie – opowiedziało medium w rozmowie z Super Expressem.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz