Kaczyńska upokorzyła swojego byłego męża. Przed laty to inny zrobił jej dziecko

Marta Kaczyńska nie daje o sobie zapomnieć. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego niespodziewanie zdecydowała się upokorzyć swojego byłego męża. To był dla niego prawdziwy cios.

Marta Kaczyńska wciąż zwraca na siebie uwagę. O byłych partnerach i dzieciach bratanicy prezesa PiS mówi się bardzo wiele. Media co rusz wypominają prawniczce, że jej moralność pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio przypomniano historię sprzed lat, kiedy Marta Kaczyńska upokorzyła swojego byłego partnera.

Córka śp. Lecha Kaczyńskiego jest obecnie w związku z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego syna. W przeszłości Marta Kaczyńska miała dwóch mężów: Piotra Smuniewskiego i Marcina Dubienieckiego. W jej życiu prywatnym nie brakowało konfliktów, a wiele rodzinnych spraw miało swój finał w sądzie. Tak było w przypadku relacji z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim.

Marta Kaczyńska upokorzyła pierwszego męża. Chodzi o zaprzeczenie ojcostwa córki

Marta Kaczyńska urodziła dwie córki: Ewę Smuniewską (ur. 2003) i Martynę Dubieniecką (ur. 2007). Jak się okazało, ojcem obu dziewczynek jest jej drugi mąż Marcin Dubieniecki. Bratanica prezesa PiS upokorzyła swojego pierwszego męża i wystąpiła do sądu o zaprzeczenie jego ojcostwa, jako że starsza córka okazała się owocem jej związku z Dubienieckim.

To nie był jednak koniec upokorzeń. Marta Kaczyńska wystąpiła również o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego z pierwszym mężem. W 2017 roku sąd kościelny przychylił się do jej prośby i orzekł, że pierwszy ślub był nieważnie zawarty. Ta procedura umożliwiła jej wzięcia ślubu kościelnego z Piotrem Zielińskim i potwornie upokorzyła byłego męża Kaczyńskiej.

Po głośnej aferze i upokarzających nagłówkach w prasie Smuniewski zniknął z życia publicznego. Media dotarły do informacji, że założył nową rodzinę i rozwija własny biznes, lecz stroni już od mediów i rozgłosu.

Ewa Dubieniecka okazała się córką drugiego męża Kaczyńskiej. Dziś staje się coraz bardziej popularna

Marta Kaczyńska skupia się na wychowaniu najmłodszego syna, jednak jej nastoletnie córki również wymagają sporo uwagi. Ewa Dubieniecka – która okazała się córką drugiego męża bratanicy Jarosława Kaczyńskiego – staje się dzisiaj gwiazdą Instagrama. Nastolatka publikuje kolejne zdjęcia i zdobywa coraz większą popularność w sieci. Wszystko wskazuje na to, że nastolatka dopiero się rozkręca i chętnie bazuje na rozgłosie mamy.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz