Co łączy Agatę Dudę i Krystynę Pawłowicz? Gdy się dowiecie, pospadacie z krzeseł

Agata Duda jest inspiracją dla wielu kobiet. Czy spodziewałybyście się jednak, że Pierwsza Dama wpłynęła nawet na Krystynę Pawłowicz? Posłankę i żonę Andrzeja Dudy łączy coś niezwykłego – gdy się dowiecie, co to takiego, pospadacie z krzeseł!

Styl Pierwszej Damy od lat jest obiektem podziwu wielu kobiet. Klasyczne i eleganckie stylizacje z nowoczesnym twistem prezentują się na niej świetnie! Okazuje się, że Agata Duda inspiruje nawet… Krystynę Pawłowicz! W jaki sposób do tego doszło?

Agata Duda i Krystyna Pawłowicz: co je łączy?

Agata Duda nieustannie zachwyca swoim wrodzonym poczuciem stylu – jej eleganckie stroje wzbudzają podziw na salonach, a dodatkowo fakt, że Pierwsza Dama nie korzysta z usług stylistki, jest imponujący! Prezydentowa nie zalicza modowych wpadek i uchodzi za najlepiej ubraną kobietę w polskiej polityce. Okazuje się, że jej styl inspiruje nie tylko przeciętną Polkę, ale samą Krystynę Pawłowicz!

Agata Duda inspiruje Pawłowicz

Posłanka przyznała, że Agata Duda założyła kiedyś kreację, która tak ją urzekła, że od tamtej pory jest wierna jednej marce odzieży, którą nosi prezydentowa! Jak widać, wpływ Agaty Dudy na styl Polek jest naprawdę spory.

– Pani prezydentowa miała na początku kadencji męża piękną, białą sukienkę w kolorowe kwiaty. Założyła ją na spotkanie z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich. Zwróciłam szczególną uwagę na tę sukienkę, bo miała śliczną, kwiatową aplikację na dole – cytuje posłankę WP.

Gdy Krystyna Pawłowicz dowiedziała się, że sukienka była uszyta przez polską markę Modest, natychmiast znalazła jej stronę internetową i od tamtej pory kupuje ubrania tylko tam. Przyznaje, że nie tylko jej podobają się kreacje marki – gdy nosi jej sukienki ściąga na siebie wzrok wszystkich!

– Pamiętam, jak kiedyś wychodziłam ze spotkania w Klubie Dziennikarza przy Foksal, a obok odbywała się impreza Playboya. Gdy fotoreporterzy mnie zobaczyli, zaczęli robić zdjęcia. Miałam wtedy na sobie piękną sukienkę w magnolie uszytą z szyfonu – zdradziła Krystyna Pawłowicz WP.

Kto by pomyślał, że Agata Duda jest taką inspiracją dla posłanki! Jej styl jest naprawdę godny podziwu.

Źródło: lelum.pl

Share

Dodaj komentarz