Pawłowicz stwierdziła, że pozostała jej już tylko modlitwa. „Boże, nie wystawiaj Polski więcej na takie próby”

Krystyna Pawłowicz to idealne przedstawienie znanego powiedzenia „jak trwoga to do Boga”. W świetle nadchodzących wyborów szuka pomocy w niebiosach, a jej prośby są naprawdę poważne. O wszystkich napisała na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz bardzo wczuła się w nastrój nadchodzących wyborów do europarlamentu i na swoich profilach nieustannie publikuje treści związane z „jedyną i słuszną” według niej partią, czyli Prawem i Sprawiedliwością. Wczoraj Pawłowicz uciekła się nawet do modlitwy.

Krystyna Pawłowicz na Twitterze prosi Boga o pomoc. Przeczyta?

Wierząca w sukces swojej partii kobieta postanowiła wystosować pewnego rodzaju modlitwę w oficjalnych mediach społecznościowych. Padło na Twitter. W modlitwie zawarła wszystkie typy osób, które jej zdaniem grożą Polsce i nie chciałaby ich widywać w kraju.

– Nie chcę powrotu zdradzieckich komunistów do władzy w PL
Ani męskich feministek,ani zniewieściałych facetów
ani sex-patologii na polskich ulicach
Ani polskiej targowicy,ani V rudej niemieckiej i ruskiej kolumny
Boże,nie wystawiaj Polski więcej na takie próby..
Pokornie proszę.. (pisownia oryginalna – dop. redakcji) – tak brzmiał wpis polskiej polityk.

Pawłowicz obraziła już dosłownie wszystkich. Agresywne postępowanie kobiety wręcz odstręcza od PiS-u

Krystyna Pawłowicz jest w formie, ponieważ wczoraj opublikowała kolejne obraźliwe wpisy. Powyższym włożyła swoją łyżkę dziegciu w kampanię wyborczą. „Sekspatologia” to zapewne osoby o orientacji homoseksualnej, które są przez nią nagminnie opluwane. Dostało się też feministkom i mężczyznom, którzy w jej ocenie są zniewieściali. Ta grupa osób na pewno nie odda głosów na przedstawicieli partii.

Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki i wytknęli hipokryzję.

– Pokora, moim zdaniem, to ostatnia cecha, do której może się Pani odwołać, Pani Poseł – napisał pewien mężczyzna.

– Proszę sie zamknąć w kalsztorze i tam sie modlic 24h na dobę i Boga w to nie mieszac! To grzech siostro! – skrytykował ją kolejny.

– Gdyby istniał bóg, już by w Panią piorun strzelił – miał dość następny czytelnik wpisów.

– Lista Koalicji Obywat.,szczególnie w Warszawie i na Mazowszu to LISTA wyborczej polskiej HAŃBY i szyderstwa PO-PSL-SLD z ofiar komunizmu…
CIMOSZEWICZ,HUBNER,ROSATI,BONI,GASIUK – DZIEC komunistów, oprawców pol bohaterów,ludzie zwalczający niepodl. PL- mają dziś za TO NAGRODĘ … (pisownia oryginalna – dop. redakcji) – tak brzmiał drugi obraźliwy wpis Pawłowicz.

1

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz