Jest coraz gorzej. Jarosław Kaczyński będzie potrzebował leczenia

Jarosław Kaczyński w ostatnim czasie narzeka na coraz poważniejsze problemy zdrowotne. Okazuje się, że prezes partii rządzącej najprawdopodobniej będzie potrzebował leczenia. Sprawa jest bardzo poważna.

Jarosław Kaczyński mocno odczuł trudy kampanii wyborczej. Polityk Prawa i Sprawiedliwości aktywnie angażował się we wszystkie spotkania z wyborcami, jeździł na konwencje i przez długi czas nie wyglądało na to, by miał jakiekolwiek problemy. Okazuje się jednak, że nawet jeden z najważniejszych polityków w państwie czasami potrzebuje chwili odpoczynku.

Dowiedzieliśmy się, że stan zdrowia prezesa partii rządzącej znacznie się pogorszył. Jarosław Kaczyński już wcześniej narzekał na pewne problemy, jednak okazuje się, że są one znacznie poważniejsze, niż ktokolwiek przypuszczał. Polityk nie przyznaje się publicznie do swojego problemu, choć wydaje się, że już niebawem na jakiś czas zniknie on sprzed kamer, by poddać się leczeniu.

Jarosław Kaczyński ma problemy zdrowotne

Już od dłuższego czasu mówiło się, że Jarosław Kaczyński ma pewne problemy z kolanami. Nie wiadomo dokładnie co mu dolega, jednak sprawa jest na tyle poważna, że momentami uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Było to doskonale widać na jednej z ostatnich konferencji prasowych Prawa i Sprawiedliwość, gdy prezes wyraźnie utykał i potrzebował pomocy ochroniarzy.

Wygląda więc na to, że jeden z najważniejszych polityków w państwie potrzebuje natychmiastowego leczenia, które pozwoli mu nie narzekać na jakiekolwiek problemy zdrowotne. O problemach z kolanami Jarosława Kaczyńskiego wiadomo było już od dłuższego czasu, jednak wciąż nie zauważyliśmy żadnej poprawy. Polacy zaczęli już zastanawiać się nad stanem zdrowia znanego polityka.

Jarosław Kaczyński potrzebuje pilnego leczenia

Anonimowe źródła z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego twierdzą, że polityk rzeczywiście zamierza w końcu zrobić coś ze swoim problemem, ale nie wcześniej, niż po zakończeniu wyborów parlamentarnych. Póki co chce skupić się na tym, by zapewnić swojej partii jak najwyższy wynik w nadchodzących wyborach i zamierza poświęcić się wyłącznie temu celowi.

– Pomysł z prezesem Kaczyńskim, który był twarzą kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego wypalił. Odnieśliśmy zdecydowany sukces. Prezes chce swoją aktywność powtórzyć w kampanii wyborczej do Sejmu. A przy okazji przypilnować partyjnych struktur i być przy układaniu list wyborczych. O zabiegu nie ma na razie mowy. Najszybciej pod koniec roku – pisze anonimowy współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz