W niezwykłz sposób oddał hołd zbigniewowi wodeckiemu. Ten występ przejdzie do historii

Zbigniew Wodecki w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”?! W ostatnim odcinku polsatowskiego show Mateusz Ziółko wcielił się w zmarłego przed rokiem artystę. Swoim występem piosenkarz poruszył tysiące widzów, a jego imitacja legendarnego trębacza i wokalisty już stała się hitem sieci i przeszła do historii programu „TTBZ”.

Nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego zaskoczyła wielu fanów muzyka. Od tamtej pory organizatorzy festiwali oraz produkcje programów telewizyjnych starają się oddać cześć zmarłemu artyście. Ostatnio hołd twórcy hitów „Zacznij od Bacha” czy „Pszczółka Maja” złożyli producenci programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Mateusz Ziółko, jeden z uczestników polsatowskego konkursu, wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego i zaśpiewał jego niezapomniany przebój „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Prezentacja spotkała się z oklaskami na stojąco, płakała publiczność i jurorzy. Za udaną metamorfozę Mateusz Ziołko zgarnął maksymalną liczbę punktów od jurorów oraz bezapelacyjnie wygrał odcinek.

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Nagranie z występu w szybkim czasie stało się hitem sieci. Wielu internautów nie kryło wzruszenia niecodziennym występem oraz bardzo udaną imitacją Zbigniewa Wodeckiego.

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Przeżyjmy ten piękny i wzruszający występ raz jeszcze ?? Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki w Twoja twarz brzmi znajomo !#TwojaTwarzBrzmiZnajomo #YourFaceSoundsFamiliar #TTBZ10

Gepostet von Twoja twarz brzmi znajomo am Samstag, 29. September 2018

Sourse: facebook.com

„Ten występ przejdzie do historii jako jeden z najlepszych!”, „Wspaniały występ”, „Zaparło mi dech, brak słów!”, „Wbiło mnie w fotel, przez cały występ miałam ściśnięte gardło” – pisali w komentarzach poruszeni internauci.

Do tej pory na oficjalnym fan page’u „Twoja twarz brzmi znajomo” występ został wyświetlony ponad 1,2 mln razy, co stanowi zdecydowany rekord wyświetleń. Filmik cieszy się też popularnością na YouTube, docierając do drugiego miejsca listy „Na czasie”.

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz