Stan zdrowia legendarnego prezentera jest bardzo zły. „Tak poważnie chory, jak teraz, nie byłem”

TVP: Stanisław Janicki zmaga się z poważnymi dolegliwościami. Stan zdrowia legendarnego prezentera jest tak zły, że operacje i konieczność pobytu w szpitalu stały się dla niego chlebem powszednim. „Tak poważnie chory, jak teraz, nie byłem”, wyznaje. Czy istnieje przynajmniej cień nadziei na poprawę?

Jest jednym z najbardziej znanych i lubianych prezenterów TVP. Niestety, Stanisław Janicki nie może cieszyć się emeryturą i odpoczywać w spokoju — nieustannie nękają go nowe dolegliwości, a lekarze nie mają dobrych wieści. Co dokładnie mu dolega? Gwiazdor otwarcie mówi o tym, że ma jeszcze tylko jedno pragnienie i nie wie, czy będzie mu dane je spełnić… „Jestem w dołku fizycznym”. Diagnozy specjalistów nie napawają optymizmem. Krytyk za sobą m.in. zawał serca!

Na co choruje gwiazdor TVP?

Stanisław Janicki opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem w wywiadzie dla magazynu Dobry Tydzień. Krytyk wyjawił, że już od dłuższego czasu musi regularnie odwiedzać lekarzy i poddawać się kolejnym badaniom. Niestety, w pewnym momencie sytuacja uległa nagłemu pogorszeniu.

Chociaż gwiazdor TVP nie zdradził wprost, co dokładnie mu dolega, przyznał, że ma za sobą między innymi zawał serca, a także wiele operacji. Wyjaśnił, że chociaż nie raz i nie dwa musiał przechodzić poważne zabiegi, by uratować słabnące zdrowie, dziś nie wie, jaka czeka go przyszłość.

— Jestem w dołku fizycznym, w życiu przeszedłem wiele operacji, zawał, ale tak poważnie chory, jak teraz, nie byłem. No trudno. Ale nie rozpaczam, tylko myślę, żeby się z tego wydostać — cytuje Janickiego portal se.pl.

Co robi Stanisław Janicki?

Obecnie Stanisław Janicki skupia się na leczeniu i… przygotowaniach do wakacji. Gwiazdor TVP stara się nie myśleć o tym, że terapia może się nie powieść i liczy na odzyskanie pełnej sprawności.

Janicki przyznał też, że coraz częściej myśli o bliskiej rocznicy ślubu — krytyk i jego żona pobrali się w sierpniu, więc już za dwa miesiące będą mieli okazję do świętowania. Snucie wakacyjnych planów pozwala mu się oderwać od smutnych myśli związanych z chorobą.

Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że Stanisław Janicki ma aż tak poważne problemy ze zdrowiem. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy lekarzy gwiazdor TVP niedługo odzyska przynajmniej częściową sprawność, a wakacje będą dla niego czasem odpoczynku po niedawnych stresach.

1

Stanisław Janicki ma poważne problemy zdrowotne.

2

Gwiazdor TVP przyznał, że przeszedł zawał serca i kilka operacji.

3

Stanisła Janicki mimo choroby stara się nie poddawać.

4

Prezenter TVP robi nawet wakacyjny plany.

5

Mamy nadzieję, że Stanisław Janicki jeszcze będzie cieszył się dobrym zdrowiem.

Źródło: lelum.pl

Share