Kaczyński zaskoczył wszystkich. niespodziewana decyzja w sprawie wakacji

Politycy PiS oczekiwali powrotu prezesa na Nowogrodzką już w najbliższym tygodniu. Tak się jednak nie stanie. Kaczyński postanowił przedłużyć wypoczynek – donosi „Fakt”.

Początkowo Kaczyński miał wyjechać na wakacje tylko na kilka dni. Spacerował w spokoju w Beskidzie Sądeckim, gdzie dochodził do siebie po chorobie i zabiegu kolana. Ale według doniesień tabloidu, prezesowi tak się w górach spodobało, że postanowił przedłużyć swój wypoczynek.

– Z tego, co wiem, prezes przedłuża wakacje o kilka dni. Czuje się bardzo dobrze. Będzie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, czwartek, piątek być może – tłumaczy „Faktowi” ważny polityk PiS. Inny, także z PiS, potwierdził informacje, dodając, że Kaczyński bardzo dobrze ocenia poczynania partyjnych kolegów podczas swojej nieobecności .

Kaczyński ma wrócić na dobre na konwencję PiS w Warszawie na początku września. I z wielką pompą otworzyć kampanię wyborczą partii. Będzie też jeździł po Polsce i zachęcał do głosowania na kandydatów prawicy, ale nie tak intensywnie jak w poprzednich latach.

Przypomnijmy, Joachim Brudziński opublikował w internecie zdjęcia, które wywołały szeroką dyskusję. „Skoro sierpień, to Prezes Jarosław Kaczyński na wędrówce po górach” oraz – druga fotografia – „Prezes Jarosław Kaczyński w Beskidzie Sądeckim zatroskany stanem opozycji w Polsce” – napisał polityk.

W komentarzach przewijała się opinia, że celem Brudzińskiego mogło być wyciszenie plotek związanych ze stanem zdrowia prezesa PiS. Pojawiły się też doniesienia, że zdjęcia mogły być fotomontażem. Michał Szczerba zauważył, że lider prawicy był ubrany tak samo jak dwa lata temu.

źródło: „Fakt”

Share

Dodaj komentarz