Marta Kaczyńska pokazała nieznane zdjęcie z dzieciństwa z Lechem Kaczyńskim. To zdjęcie potrafi złamać serce

Marta Kaczyńska we wzruszający sposób uczciła dzień ojca. Ukochany tata prawniczki, który zmarł tragicznie przed 9 laty, został wspomniany przez swoją córkę za pomocą fotografii, której nikt nigdy nie publikował. To zdjęcie potrafi złamać serce.

Marta Kaczyńska obchodzi właśnie wyjątkowo smutne dla siebie święto. Dzień Ojca od 9 lat dla prawniczki ma wymiar czysto symboliczny i przywodzi jej na myśl pamięć o zmarłym tragicznie i niepodziewanie ojcu, który zakończył życie w trakcie katastrofy lotniczej. Aby uczcić tegoroczne święto, bratanica Jarosława Kaczyńskiego postanowiła zamieścić zdjęcie z dzieciństwa prezentujące młodego prezydenta w trakcie zabawy z nią. Ta publikacja potrafi złamać serce.

Marta Kaczyńska zawsze ciepło wspominała ojca
Osoba Lecha Kaczyńskiego dla prawniczki była zawsze bardzo ważna. Ojciec stanowił dla niej wielki autorytet i był wzorcem od najmłodszych lat dzieciństwa.

– Całe moje dzieciństwo, odkąd pamiętam, ojciec kojarzył mi się z uniwersytetem, ze stosami prac magisterskich, które bardzo skrupulatnie sprawdzał. Ojciec był zaangażowany w działalność wolnych związków zawodowych, wspomagał robotników, tłumaczył im ich prawa. To jest wspaniały przykład na to, jak można łączyć swoją karierę naukową z zaangażowaniem czysto społecznym – opowiadała córka pary prezydenckiej.

Jak sama mówiła, bardzo tęskni za swoimi rodzicami, a ta tęsknota z rok na rok się powiększa.

– Byli wspaniałymi rodzicami, myślę, że im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę, jak byli wyjątkowymi ludźmi, jak bardzo otwartymi na innych, jak bardzo empatycznymi, jak bardzo ich brakuje w tej chwili – mówiła Kaczyńska

Prawniczka publikuje nieznaną fotografię
Na dowód tego, jakim Kaczyńskim był kochającym ojcem, prawniczka zamieściła nieznane zdjęcie z dzieciństwa prezentujące ją u boku taty. Widocznie zadowolony przyszły prezydent ściska dziecko, bawi się z nim, a na ich twarzach nie brakuje uśmiechu.

Internauci są bardzo poruszeni publikacją, o czym dali znać Kaczyńskiej w komentarzach, w których nie brakowało współczucia, że kobieta nie jest w stanie spędzić tego specjalnego dnia ze swoim ojcem.

– Łza się kręci i w gardle ściska. Tata to jest tata, nikt go nie zastąpi – skwitowała zdjęcie jedna z internautek

Share