Mama Dominiki Gwit skomentowała wagę córki w mistrzowski sposób. Te słowa potrafią rozerwać serce

Dominika Gwit musiała się wzruszyć słowami swojej mamy. Celebrytka i aktorka często pada ofiarą hejterskich komentarzy z powodu swojej wagi, jednak może liczyć na wsparcie najbliższych. Mama kontrowersyjnej postaci polskiego show-biznesu postanowiła powiedzieć, co sądzi o wadze swojego dziecka. Te słowa potrafią rozerwać serce.

Dominika Gwit jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. A wszystko przez zamieszanie wokół jej wagi. Na samym początku artystka przekonywała Polki i Polaków, że można bez problemu zrzucić wiele kilogramów, by wyglądać dobrze i zdrowo. Po tym, jak celebrytka została twarzą kampanii na rzecz dobrego żywienia, została ofiarą efektu jojo. Przez niego znów przybrała na wadze, a wtedy zaczęła się chwalić, jak dobrze czuje się w swoim ciele. Teraz waga celebrytki została skomentowana przez matkę Gwit, która postanowiła powiedzieć co sądzi o posturze swojej córki.

Dominika Gwit bywa ofiarą hejtu. Wszystko przez wagę
Celebrytka przez długi czas dostawała wiele obraźliwych komentarzy mówiących o jej wyglądzie. Aktorka była obrażana, szkalowana, a jej upodobania do jedzenia spotykały się z obraźliwymi komentarzami internautów. Nie da się ukryć, że taka sytuacja mogłaby załamać wiele przedstawicieli polskiego show-biznesu, ale sama Dominika Gwit ma duży dystans i mówi, że podoba się jej to, jak wygląda.

– Tak, jestem gruba, tak, jestem szczęśliwa, tak, mam do tego prawo, tak, będę o tym mówić głośno! Nie, nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość. Nie, nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana – mówiła aktorka.

Matka aktorki zabiera głos w sprawie wagi córki

Swoim zdaniem na temat wagi córki postanowiła podzielić się matka celebrytki. Według rodzicielki Gwit, dobrze, że jej córka wróciła do starych zwyczajów żywieniowych, ponieważ w momencie utraty wagi miała być bardzo nieszczęśliwa.

– Z wracającą wagą wróciła radosna Dominika. Cieszyliśmy się razem z nią, że chudnie. W pewnym momencie uznałam, że za mocno. Jak była za chuda, to nie była ta sama kobieta. Zgasła. Z wagą wróciła radosna Dominika – powiedziała mama uczestniczki „Tańca z Gwiazdami”.

Jak widać, najbliższa artystce osoba uważa, że właśnie z taką wagą aktorka czuje się najlepiej. Nie liczy się dla niej wygląd, ale własne samopoczucie. W mniejszych rozmiarach i podczas rygorystycznej diecie Dominika Gwit najwyraźniej nie czuła się do końca sobą. To mistrzowska riposta, która powinna sprawić, że hejterzy dadzą w końcu spokój puszystej celebrytce.

Share