Agata Duda na spotkaniu z japońską parą książęcą miala bardzo nietypowe nakrycie głowy. Co ona założyła na swoją głowę?

Agata Duda znana jest ze swojego klasycznego stylu, który już nie raz zachwycał polskie media i internautów. Jednak teraz obserwatorzy zwrócili szczególną uwagę na kapelusz Pierwszej Damy. Rzadko kiedy można zobaczyć tak oryginalny dodatek nawet na głowach brytyjskich członkiń rodziny królewskiej.

Agata Duda współpracuje z kilkoma polskimi projektantami, którzy odpowiedzialni są za to, aby prezentowała się znakomicie podczas oficjalnych wystąpień u boku swojego męża. Zazwyczaj kreacje Pierwszej Damy są nieskazitelne oraz doskonale podkreślają zarówno jej figurę, jak i funkcję reprezentantki kraju na arenie międzynarodowej.

W mediach już nie raz zachwycano się stylem i elegancją Pierwszej Damy, jednak nie oznacza to, że nie zaliczyła pewnych modowych wpadek. Tym razem uwaga internautów spoczęła na zaskakującym nakryciu głowy Agaty Dudy. Mało kto spodziewał się, że germanistka pokaże się w tak nietypowym dodatku.

Co Agata Duda założyła na swoją głowę?

W czwartek wieczorem do Warszawy przybyła japońska para książęca, która dzisiaj została oficjalnie powitana przez prezydenta Andrzeja Dudę oraz jego małżonkę. Oczywiście z tej okazji Pierwsza Dama zaprezentowała się w zupełnie nowej kreacji w kolorze burgundowym, a sama sukienka nie wzbudziła szczególnego zainteresowania obserwatorów.

Jednak wiele osób komentujących strój Agaty Dudy zwróciło uwagę na jej oryginalne nakrycie głowy. Żona prezydenta zdecydowała się na kapelusz w kolorze sukienki, który ozdobiony jest spiralami. Wielu internautów porównuje go do ptasiego gniazda.

– Co Pani Duda ma na głowie? – pisze jedna z internautek.

– Jakiś ptak uwił jej chyba różowe gniazdo na głowie – czytamy.

– Bardziej narobił na nią, przelatując, bo to ku*wa do niczego nie jest podobne – dodaje internauta.

Nie da się ukryć, że kapelusz Pierwszej Damy należy do tych raczej niecodziennych akcesoriów modowych, jednak raczej nie zasługuje na aż tak dużą krytykę ze strony internautów. Poza tym współczesny świat mody stworzył już rzeczy o wiele dziwniejsze projekty, przy których kapelusz Agaty Dudy wygląda zwyczajnie, a wręcz nudno. Trzeba pamiętać, że Agata Duda jest ubierana przez najlepszych specjalistów w zakresie ubioru, a ci z pewnością nie chcieliby ośmieszyć tak ważnej osobistości.

1

2

Źródło: pikio.pl

Share