Zona Korwina jest młodsza od niego o 44 lat. Kim jest?

Zdjęcia Janusza Korwin-Mikkego i jego młodej żony znad rzeki Świder obiegły media i wywołały prawdziwe poruszenie. Małżonkowie beztrosko bawili się z dwójką swoich pociech: Nadzieją i Karolkiem i nie szczędzili sobie czułości. Przypominamy historię tej miłości. Gdy ten romans zakończony małżeństwem wyszedł na jaw, doszło do ogromnego skandalu obyczajowego!

Janusz Korwin-Mikke poślubił piękną Dominikę Sibigę w 2016 r. On miał wtedy 72 lata, ona 29. Zanim jednak stanęli na ślubnym kobiercu byli kochankami, później na świecie pojawiły się ich dzieci: Nadzieja (2011) oraz Karol (2013). Na początku 2015 r. to Fakt jako pierwszy informował, że Janusz Korwin-Mikke ma dwoje nieślubnych dzieci z młodą aktywistką. Zaciekły konserwatysta i ojciec szóstki dzieci był wówczas mężem Małgorzaty Szmit.

To również my podaliśmy, że polityk zamierza odejść od drugiej żony dla Sibigi. Dowiedzieliśmy się, że dziewczyna widuje się z Mikke w Otwocku, gdzie mieszka i planuje z nim wspólną przyszłość. „Dominika ma dość taty z doskoku dla swoich dzieci. I postawiła politykowi warunek: chce z nim ślubu” – pisaliśmy.

Żona Korwina była miss

Kim jest trzecia żona Korwina? Dominika Korwin-Mikke urodziła się w Rzeszowie. Kobieta przyszłego męża poznała na spotkaniu sympatyków Unii Polityki Realnej w 2009 r. W przeszłości nosiła nawet tytuł… pierwszej miss UPR!

Młoda żona Korwin-Mikkego skończyła policealne studium aktorskie w Krakowie, teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz podyplomowo marketing kultury na Uniwersytecie Warszawskim.

Korwin-Mikke miał wcześniej dwie żony. W 1966 r. zawarł związek małżeński z Ewą Mieczkowską. Z tego małżeństwa urodziło się dwóch synów: Ryszard (1968) i Krzysztof (1971). Po rozwodzie w 1973 r. związał się z Małgorzatą Szmit (ślub kościelny w 1993 r.), z drugą żoną ma troje dzieci: Kacpra (1974), Jacka (1977) i Zuzannę (1982). Z nieformalnego związku posiada również córkę Korynnę (1983).

Żona Korwina feministką?

Ciekawostką może być fakt, że obecna żona Korwina uważa się za feministkę. Najwyraźniej nie przeszkadzają jej szowinistyczne poglądy Mikkego, które na każdym kroku wygłasza na temat pań. Oto kilka cytatów…

O gwałtach: „Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie” (Kropka nad i);

„Kobiety nie powinny mieć prawa głosu, gdyż mają o kilka punktów niższą inteligencję niż mężczyźni” (TVN 24);

„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie nie po to Natura tak skonstruowała mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały. Wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy” (korwin-mikke.blog);

„Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę”.

Korwin-Mikke ma również specyficzne poglądy na małżeństwo, które przedstawił już w latach 90., w książce „Vademecum”. Pisał wówczas, między innymi, że w małżeństwie dopuszczalny jest gwałt. Dawał też rady dotyczące wychowania dzieci – jego zdaniem, „należy je czasem porządnie sprać”. Zdradzie małżeńskiej poświęcony został cały rozdział – Janusz Korwin-Mikke uważa, że mąż może, a nawet powinien zdradzać żonę. Natomiast żona musi pozostać wierna mężowi. „Gdy ja zdradzę żonę, to jakbym ze swej sutereny splunął na ulicę (…). Gdy natomiast zdradza mnie żona, to jakby ktoś z ulicy splunął do mojej sutereny” – pisał.

1

Zdjęcia Janusza Korwin-Mikkego i jego młodej żony znad rzeki Świder obiegły media i wywołały prawdziwe poruszenie

2

Gdy ten romans zakończony małżeństwem wyszedł na jaw, doszło do ogromnego skandalu obyczajowego!

3

Janusz Korwin-Mikke poślubił piękną Dominikę Sibigę w 2016 r. On miał wtedy 72 lata, ona 29. Zanim jednak stanęli na ślubnym kobiercu byli kochankami, później na świecie pojawiły się ich dzieci: Nadzieja (2011) oraz Karol (2013)

4

Na początku 2015 r. to Fakt jako pierwszy informował, że Janusz Korwin-Mikke ma dwoje nieślubnych dzieci z młodą aktywistką. Zaciekły konserwatysta i ojciec szóstki dzieci był wówczas mężem Małgorzaty Szmit

Źródło: fakt.pl

Share