Co stanie się w lipcu w Polsce? Krzysztof Jackowski przepowiedział. Już się zaczęło

Krzysztof Jackowski opowiedział o tym, co już niebawem spotka Polaków. Wypowiedź jasnowidza dotyczyła najnowszej sytuacji pogodowej w naszym kraju. Z pewnością jego słowa zainteresują mieszkańców Polski.

Krzysztof Jackowski przekazał swoją najnowszą przepowiednię dotyczącą sytuacji pogodowej w naszym kraju. Okazuje się, że znany jasnowidz wie już o tym, co wydarzy się za kilka tygodni. Jak sam przekazuje, wiadomości dotyczące najnowszych prognoz mogą być bardzo niepokojące dla każdego, kto planuje w najbliższych dniach wybrać się na wakacje nad polskie morze.

Wielu Polaków zdążyło już zapoznać się z najnowszymi słowami znanego jasnowidza, który przekazał swoją najnowszą wizję w trakcie jednej z ostatnich transmisji na żywo na portalu YouTube. Niemal od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony widzów, którzy zaczęli wyrażać swoją opinię na temat nowej przepowiedni.

Krzysztof Jackowski mówi o pogodzie w lipcu

– Moim zdaniem pogoda w lipcu może być bardzo „przeplatana”. Sądzę, że mniej więcej do 22 lipca będą się utrzymywać upały, będzie ciepło, gorąco, choć mogą zdarzyć się dni, kiedy będzie padać – stwierdził Krzysztof Jackowski, zapowiadając, że już niebawem w naszym kraju będziemy mogli spodziewać się bardzo wysokich temperatur.

Okazuje się więc, że ci, którzy zaplanowali urlopy na pierwszą połowę lipca mogą być w pełni spokojni o to, co nas czeka w najbliższym czasie. Jak twierdzi jasnowidz, sytuacja ulegnie zmianie dopiero w okolicach 22 lipca, gdy możemy spodziewać się poważnych zmian, z jakimi nie musieliśmy mierzyć się już od dłuższego czasu.

Już się zaczęło. Gwałtowna zmiana pogody powoli staje się faktem

– Według mnie pogoda nieco zaskoczy nas pod koniec lipca. Wtedy nad Polską mogą pojawić się ulewne deszcze – dodaje Krzysztof Jackowski, wspominając, że pod koniec miesiąca znacznie częściej może dochodzić do gwałtownych zmian pogody.

Słowa jasnowidza doczekały się setek komentarzy w internecie. Polacy mają nadzieję, że tym razem słowa Jackowskiego nie sprawdzą się i przez całe wakacje przyjdzie nam cieszyć się upałami i wysoką temperaturą. Jednak ostatnie ochłodzenie i gwałtowne burze świadczą o tym, że wizjoner z Człuchowa może mieć rację. To, co zapowiedział na drugą połowę miesiąca, już się zaczęło.

Źródło: pikio.pl

Share