Jolanta Kwaśniewska nie jest warszawianką? Jej pochodzenie zaskoczy

Jolanta Kwaśniewska: pochodzenie byłej pierwszej damy z pewnością was zaskoczy. Żona Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nie urodziła się w Warszawie, a kompletnie innym mieście, gdzie również ukończyła prestiżowe studia. Skąd pochodzi Jolanta Kwaśniewska i jak wyglądały jej początki?

Jolanta Kwaśniewska przez 10 lat była pierwszą damą w Polsce. Mimo, że jej mąż już 9 lat nie jest prezydentem Polski, ta wciąż zachwyca swoją klasą i elokwencją, a dla wielu Polek jest godnym przykładem do naśladowania. Jolanta Kwaśniewska: pochodzenie gwiazdy z pewnością was zaskoczy. Nie jest warszawianką, urodziła się i zdobyła wykształcenie zdała od stolicy. Sprawdź, skąd pochodzi Jolanta Kwaśniewska i jakie ma wykształcenie!

Jolanta Kwaśniewska: pochodzenie

Jolanta Kwaśniewska jest dla wielu kobiet w Polsce wzorem do naśladowania, poprzez swoją działalność społeczną, a także elegancki styl i klasę. Była pierwsza dama kryje wiele tajemnic, a te już zaczynają się na początku jej drogi. Jolanta Kwaśniewska: pochodzenie gwiazdy zaskoczy niejednego, bo nie ma nic wspólnego ze stolicą Polski. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego pochodzi z Gdańska. To właśnie tam skończyła studia, poznała męża, a także stawiała pierwsze kroki zawodowe. Jak sama wielokrotnie podkreślała w wywiadach, Gdańsk jest dla niej bardzo ważny i wizja przeprowadzki do Warszawy nie była dla niej tak optymistyczna od samego początku.

Jolanta Kwaśniewska: dom

Jolanta Kwaśniewska już wiele lat temu wyprowadziła się z Gdańska, gdzie ukończyła studia na wydziale prawa. Teraz była pierwsza dama może pochwalić się kilkoma posiadłościami. Wraz z mężem są właścicielami willi na warszawskim Wilanowie, której powierzchnia sięga aż 430 metrów kwadratowych.

Dom jest luksusowy i posiada aż 7 balkonów. To jednak nie wszystko, ponieważ małżeństwo Kwaśniewskich posiada również ponad siedemdziesięciometrowe mieszkanie w stolicy i ogromną działkę w Sobikowie. Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski w wakacje chętnie wybierają się na Mazury, gdzie również mają swoją rezydencję. Media donoszą, że ta jest również luksusowa, a opiece nad posiadłością pomaga służba. Z pewnością córka pary — Aleksandra Kwaśniewska miała zapewniony świetny start w dorosłe życie!

1

Jolanta Kwaśniewska: pochodzenie byłej Pierwszej Damy jest zaskakujące.

2

Jolanta Kwaśniewska pochodzi z Gdańska, gdzie również skończyła studia.

3

Obecnie mieszka na warszawskim Wilanowie.

Źródło: lelum.pl

Share