Paweł Kukiz prosi o modlitwę za swoją córkę o udaną operację. Nastolatka jest ciężko chora

Nastolatka cierpi na schorzenie, wobec którego nie mógł być obojętny Paweł Kukiz. Znany polityk postanowił podzielić się w mediach społecznościowych ważnym apelem. Dotyczy on jego chorej córki.

Nastolatka ma wielki problem w związku ze swoim zdrowiem. Jak się dowiedzieliśmy, młoda dziewczyna jest ciężko chora, o czym postanowił poinformować Paweł Kukiz. Znany polityk bardzo przejmuje się tym, że jego córka ma wielki problem. W związku z tym parlamentarzysta zamieścił w mediach społecznościowych wpis, który poruszył tysiące Polaków.

Prezes jednej z największych partii w Polsce wspomniał o problemie, jaki ma jego dziecko. W internecie momentalnie zaczęły pojawiać się głosy ze strony użytkowników Facebooka, którzy okazywali swoje wsparcie wobec zaniepokojonego polityka i prosząc go, by przekazał swojej córce, że wszyscy życzą jej jak najszybszego powrotu do pełni sił.

Nastolatka jest ciężko chora

– Przyjaciele, bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki Hani – o udaną operację, która czekają dziś w nocy i o jej szybki powrót do zdrowia – napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Internauci bardzo przejęli się tym, na co cierpi nastolatka. Nie wszyscy wiedzą, że jej problem jest naprawdę poważny. Dowiedzieliśmy się, że Hania Kukiz musi przejść operację przeszczepu nerki. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przypadek tego typu w życiu dziewczyny. Córka popularnego muzyka przeszła już dwa przeszczepy, jednak narządy w obu przypadkach nie przyjęły się zgodnie z oczekiwaniami lekarzy, w związku z czym potrzebna była kolejna próba.

Nastolatka ma problemy ze zdrowiem

Warto wspomnieć, że pomimo pewnego niepokoju Pawła Kukiza o zdrowie córki, wielokrotnie zapewniał on, że jego córka czuje się doskonale jak na swój stan. Łatwo jednak zrozumieć wpis polityka, który ma prawo bać się o kondycję swojego dziecka, tak jak każdy rodzic. Pod jego słowami na Facebooku pojawiły się wyłącznie głosy wsparcia i życzenia zdrowia dla córki.

Źródło: pikio.pl

Share