Tak teraz wygląda 14-letnia Roksana Węgiel. Styliści złapali się za głowy

Roksana Węgiel często zaskakuje swoim wyglądem. Patrząc na zdjęcia dodawane przez nastolatkę czasem trudno uwierzyć, że ma ona dopiero 14 lat. Najnowsza fotografia na jej profilu wzbudziła wielkie poruszenie.

Roksana Węgiel należy obecnie do najpopularniejszych polskich artystów. Młoda piosenkarka pomimo swojego młodego wieku dorobiła się już wielkiej sławy dzięki wspaniałym występom zarówno w The Voice Kids, jak i na juniorskim konkursie Eurowizji. Oba te konkursy udało jej się zresztą wygrać, co potwierdza nie tylko jej wielki talent, ale również fakt, że 14-latce udało się skraść serca publiczności.

Jak każda celebrytka, Roksana Węgiel czasami wywołuje pewne kontrowersje za sprawą swoich zachowań lub wypowiedzi. Młody wiek nie zmienia tego, że Polacy wypowiadają się o młodej wokalistce, nie zawsze mówiąc o niej pozytywnie. Przykładem na to jest najnowsza fotografia zamieszczona na profilu gwiazdy, po zobaczeniu której wielu obserwujących złapało się za głowę.

Roksana Węgiel wywołała poruszenie

Roksana Węgiel stara się często komunikować ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę, że w obecnych czasach jest to najlepszy sposób na to, by utrzymać bliskość z wszystkimi sympatykami jej talentu. W związku z czym często możemy obserwować jej aktywność w postaci nowych zdjęć czy słów kierowanych do obserwujących.

Najnowsza fotografia zamieszczona na jej profilu na Instagramie wywołała jednak poruszenie na ogromną skalę. Wszystko przez nową stylizację młodej gwiazdy, która nie wywołała sympatii u każdego internauty.

Roksana Węgiel podzieliła się nowym zdjęciem

Na zdjęciu widzimy piosenkarkę podczas jej występu. Uwagę Polaków przykuła stylizacja Węgiel, która zdaniem wielu zdecydowanie nie pasuje do jej wieku.

– Czy ta dziewczyna ma jakichś stylistów? Czy może robi to specjalnie, bo chce się upodobnić do zagranicznych gwiazd… lodu, dziewczyno – pisze jeden z internautów, który nie może zrozumieć zamiarów gwiazdy.

Niektórzy twierdzą, że poprzez taki ubiór Roksana Węgiel chce upodobnić się do Billie Eilish, jednej ze znanych wokalistek, która zyskała rozpoznawalność również poprzez swój unikalny styl.

1

Źródło: pikio.pl

Share