Kaczyńska wrzuciła do sieci nagranie. Dziś o tym piszą wszystkie media. Kobieta ostro prowokuje

Marta Kaczyńska, choć niewiele mówi podczas wywiadów na temat swojego życia osobistego, znacznie więcej pokazuje w mediach społecznościowych. Prawniczka chętnie publikuje swoje nieformalne fotografie, które ukazują jej codzienność. Na jednym z portali właśnie pojawiło się jej najnowsze nagranie, które wywołało spore poruszenie. Czyżby ta nawiązywała do zbliżających się wyborów?

Marta Kaczyńska zamieściła w sieci krótki filmik, o którym rozpisują się wszystkie media. To, co widnieje na nagraniu, może wydać się naprawdę rozczulające, jednak nie brakuje osób, które doszukały się w nim zupełnie innego przesłania. Część obserwatorów nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, co prawniczka chciała przekazać.

Marta Kaczyńska publikuje zaskakujące nagranie

Wczoraj przed południem bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości postanowiła skorzystać z nieco przyjemniejszej pogody i udała się na krótki spacer. Jako trasę swojej wędrówki wybrała pobliski park, któremu dodatkowego uroku dodaje zamieszczone w nim oczko wodne. Marta Kaczyńska beztrosko spacerowała sobie alejką, gdy nagle na swojej drodze napotkała coś zdumiewającego.

Rodzina kaczek wędrowała obok niej po trawie, a następnie wskoczyła do wody. Prawniczka nie mogła odmówić sobie uwiecznienia tak takiego widoku, co następnie opublikowała na swoim Facebooku. Na kilkusekundowym nagraniu widać, jak zwierzaki kąpią się w oczku wodnym.

– Wzorowo – napisała w opisie do zdjęcia Kaczyńska.

Wszystko dla wyborów?

Choć wielu obserwatorów chętnie komplementowało krótki film, nie zabrakło komentarza, w którym jedna z internautek zestawiła zwierzęce kaczki z rodziną Kaczyńskich.

– Bo wszystkie kaczki i kaczory są fajne – czytamy.

Media w mgnieniu oka zaczęły rozpisywać się o prowokującym nagraniu. Wielu jest pewnym, że felietonistka chciała w ten sposób ocieplić wizerunek swojej rodziny z uwagi na zbliżające się wybory. Wszystko wskazuje na to, że obserwatorka trafnie zauważyła ten fakt, a jej słowa zdają się być dokładnie takie, jakich oczekiwałaby prawniczka.

Mimo iż spekulacje nie są potwierdzone, internauci licznie wyrażają swoją irytację w związku z najnowszą publikacją córki zmarłego prezydenta. Ich zdaniem Marta Kaczyńska posunęła się zdecydowanie o krok za daleko i było to co najmniej nie na miejscu. Trzeba jednak przyznać, że podczas wyborów, każdy „reklamuje” się jak może, zatem dochodzić może do najróżniejszych sytuacji.

1

Źródło: pikio.pl

Share