Co stanie się z Krystyną Pawłowicz po odejściu z polityki? Znalazła sobie wygodne miejsce

Co stanie się z Krystyną Pawłowicz po odejściu z polityki? Na razie posłanka zdradza, że poświęci się aktywności na Twitterze oraz znalazła sobie miejsce w mediach ojca Tadeusza Rydzyka. Pojawiły się też spekulacje o dużo wyższym stołku, niż ten w Radiu Maryja…

Posłanka Krystyna Pawłowicz ogłosiła, że wraz z końcem kadencji znika z Sejmu i z polityki. – Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU,że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw.Jestem dumna,że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze (zachowujemy oryginalną pisownię – przyp. red.)

Co stanie się z Pawłowicz, której przez lata zasiadania w fotelu sejmowym udało się zebrać całkiem grupę zwolenników i kilkukrotnie większą armię przeciwników? Zdradziła, że zamierza oddać się karierze felietonistki.

– W miarę czasu będę na TT (Twitterze – przyp. red.),na polskich portalach.Mam co czwartek w Radio Maryja o godz.12.20 całkowicie wolne w treści felietony.Teraz przerwa wakacyj.ale od pażdziernika wznowienie felietonów. Na froncie polskim jest się do końca życia.Pozdrawiam.

8 odpowiedzi22 podane dalej163 polubione – napisała Pawłowicz (tu również zachowujemy pisownię oryginalną wraz ze specyficznymi, autorskimi zasadami interpunkcji, którym hołduje posłanka).

– Wojownicy są na froncie do końca życia. Ale do sformalizowanej polityki nie ma powrotu – dodała Pawłowicz.

Pojawiają się też spekulacje, że wraz z końcem roku partia rzuci Pawłowicz na bardzo ważny odcinek. Wtedy kończy się kadencja trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego i pojawiły się głosy, że Jarosław Kaczyński może posadzić Pawłowicz na jednym z tych wolnych stołków. Jak będzie – pokaże czas.

Źródło: fakt.pl

Share