Sześcioraczki otrzymały prezent. Takiego wózka jeszcze nie widzieliśmy

Sześcioraczki przyszły na świat 20 maja bieżącego roku. Dzielna mama noworodków świetnie poradziła sobie z porodem, który przeszedł bez najmniejszych powikłań. Dzisiaj rodzice dzieci otrzymali wózki, dzięki którym będą mogli wychodzić ze swoimi pociechami na spacery. Wózki są ogromne i kosztować musiały fortunę. Zrobiły na wszystkich piorunujące wrażenie.

Sześcioraczki, które urodziły się kilka tygodni temu w polskim szpitalu, otrzymały właśnie wózki od Radia ZET. Są to specjalnie przystosowane urządzenia mobilne, dzięki którym rodzice bez przeszkód będą mogli transportować dzieci gdzie tylko zechcą. Trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę niesamowicie.

Sześcioraczki otrzymały prezent. To dwa ogromne wózki, na których widok oczy wychodzą z orbit

Tymon, Filip, Zosia, Mela, Malwina i Kaja to sześcioraczki, o których mówiły nawet media zza granicy. Są całe i zdrowe, a dwoje z nich wkrótce ma trafić już do domu, gdyż do tej pory przebywały w szpitalu. Rodzice dzieci byli niezwykle zdziwieni, gdy po raz pierwszy dowiedzieli się, że będą rodzicami sześcioraczków. Bali się przede wszystkim o kwestie finansowe, bo w końcu niełatwo wykarmić tak liczną rodzinę.

Na szczęście na pomoc rodzicom przybyli zwykli ludzie, prywatne firmy, przedstawiciele zarządu województwa małopolskiego, a także państwo. Rodzice od państwa będą otrzymywać co miesiąc sporą kwotę ze świadczenia 500 plus, ponadto mają zagwarantowane liczne ulgi podatkowe. Od urzędników z małopolskiego rodzina otrzymała natomiast czek na 100 tys. złotych. Dzisiaj Radio ZET wręczyło świeżo-upieczonym rodzicom symboliczną wyprawkę, a także imponujące wózki.

Wózki robią wrażenie

Wózki są ogromne i naprawdę robią wrażenie. Rodzice z daleka będą rozpoznawani przez wszystkich, którzy tylko zobaczą te pojazdy w zasięgu swojego wzroku. Sprzęt zdecydowanie wyróżnia się na tle innych nie tylko swoim rozmiarem, ale i krzykliwym, czerwonym kolorem.

Wózki zostały wręczone dzisiaj przez dziennikarzy wspomnianego radia, którzy udali się do szpitala w Małopolsce, gdzie odpoczywa ich mama. W szpitalu przebywa także nadal czworo z sześciorga dzieci.

Źródło: pikio.pl

Share