Groza w Gdyni. Podczas skoku na bungee z nóg mężczyzny zsunęła się uprzęż

Groza w Gdyni. Podczas skoku na bungee z nóg mężczyzny zsunęła się uprzęż. 39-latek spadł z kilkunastu metrów na krawędź dmuchanej poduszki, z której się zsunął. Skoczek trafił do szpitala. Dramatyczne sceny uchwycono na nagraniu. Filmik przeraża.

Horror w Parku Europy w Gdyni. Ze stojącego tam dźwigu skakał na bungee 39-latek. W czasie skoku uprzęż zabezpieczająca mężczyznę wypięła się i mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów na krawędź dmuchanej poduszki, z której się zsunął.

– Około godziny 18 dostaliśmy zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku podczas skoku na bungee – powiedział Fakt24 kom. Krzysztof Kuśmierczyk, rzecznik policji w Gdyni. Jak dodał, poszkodowany to 39-letni mieszkaniec Gdyni.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas ostatniej fazy skoku wypięła się uprzęż mocująca linę i mężczyzna spadł na poduszkę dmuchaną. Bez widocznych obrażeń trafił do szpitala – przekazał nam rzecznik gdyńskiej policji.

Pechowy skok na bungee zarejestrował jeden ze świadków zdarzenia. Nagranie, które zamieszczono w serwisie YouTube, przeraża.


Source: youtube.com

Źródło: fakt.pl

Share