Dominika Gwit podzieliła się z fanami radosną nowiną. To już za dwa miesiące

Dominika Gwit za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych podzieliła się wesołą nowiną. Do wielkiego dnia pozostały już niecałe dwa miesiące.

Dominika Gwit swoją karierę rozpoczęła od bardzo mocnej roli w filmie „Galerianki”, jednak bardzo szybko aktorka spuściła z tonu i skupiła się przede wszystkim na pracy w teatrze. Według wielu internautów był to z jej strony prawdziwy strzał w dziesiątkę, ponieważ na scenie odnajduje się po prostu doskonale. Jednak granie w teatrze to nie jedyna przyjemność i radość, jakiej doświadczyła w życiu Dominika Gwit.

Dominika Gwit chwali się swoim szczęściem

Aktorka podobnie jak inne polskie gwiazdy jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie od jakiegoś już czasu możemy zaobserwować, że prywatne życie Dominiki przepełnione jest szczęściem. Celebrytka wyznała jednak w niektórych wywiadach, że taki stan rzeczy jest u niej dopiero od niedawna.

Dominika Gwit przez wiele lat starała się walczyć ze swoją nadwagą, czego rezultat mogliśmy podziwiać w jednej z największych metamorfoz w historii polskiego show-biznesu. Po tym, jak aktorka zrzuciła nadmiar kilogramów, wielu osobom było aż ciężko uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba.

Jednak Dominika doszła do wniosku, że życie pełne wyrzeczeń i rygorystycznej diety nie jest dla niej i zaakceptowała siebie taką, jaką jest. Co więcej, znalazła ukochanego, który podziela to podejście i jest z nią niesamowicie szczęśliwy.

Ich związek został zwieńczony małżeństwem, a ślub miał miejsce 10 miesięcy temu. Aktorka na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym zaznacza, że już nie może się doczekać swojej pierwszej rocznicy, do której zostały już niecałe 2 miesiące.

– Czas leci tak szybko!!! Już za niecałe dwa miesiące pierwsza rocznica ślubu!!! Jak to się stało??! Dopiero co ustalałam liczbę gości na weselu! (…) To był piękny rok. Małżeństwo jest wyjątkowe. Bycie Żoną to cudowny stan. Dziękuję Mężu, że o mnie dbasz i troszczysz się o mnie. Przy Tobie jestem bezpieczna, silna i szczęśliwa!!! Chcę by ten stan trwał do końca świata i o jeden dzień dłużej. KOCHAM I JESTEM KOCHANA. To moja siła!!! A nasze nowe piękne wspólne gniazdko jest moim miejscem na Ziemi!!! Coś dziś wzięło mnie na wynurzenia… – pisze Dominika Gwit.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz