Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię

Agata Duda żyje w prawdziwie pałacowych warunkach. Pierwsza dama, jak i jej mąż, mogą pochwalić się jednym z najpiękniejszych mieszkań w Polsce. Takich luksusów nie powstydziłaby się żadna arystokracja na świecie.

Agata Duda nie może narzekać na aktualne miejsce swojego zamieszkania. Żona głowy państwa może mówić o tym, że mieszka w jednym z najpiękniejszych mieszkań w Polsce, a takie warunki życia są po prostu nieosiągalne dla przeciętnego Kowalskiego. Wnętrza pałacu prezydenckiego są naprawdę bajkowe.

Agata Duda mieszka w miejscu, którego zazdrościć jej mogą nawet członkowie rodziny królewskiej

Wnętrza pałacu prezydenckiego w Warszawie, znanego także pod nazwą „namiestnikowskiego” są perłą klasycystycznej architektury i sztuki. Budynek, który swoją klasą zachwycał mieszkańców stolicy już w XIX wieku, jest prawdziwą wizytówką i symbolem stolicy Polski. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, co takiego kryją wnętrza pałacu, a potrafią one zapierać dech w piersi.

Wśród licznych zabytków, drogocennych mebli nie brakuje rozlicznych pokoi, w których para prezydencka może spędzać swój wolny czas. Biblioteki, sala balowa, saloniki – a wszystko na powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Oprócz tego nie brakuje miejsca do pracy dla najważniejszej osoby w państwie, a także służby, która sprawia, że pobyt prezydenta i jego żony na obiekcie przypomina iście królewskie życie.

Niesamowite wnętrza są otwarte tylko dla nich

Będące pełnego przepychu wnętrza prezydenckiej rezydencji nie są jedynymi atrakcjami, które para prezydencka ma w tym zabytkowym obiekcie. Warto wspomnieć, chociażby o wielkim ogrodzie, który na wiosnę dzięki roślinom staje się prawdziwą perełką mieszkania pary prezydenckiej.

Nie ma co się dziwić, że prezydenci Polski wybierają jako miejsce swojego zamieszkania właśnie pałac namiestnikowski, który potrafi oczarować swoim bogactwem i urodą. Jak do tej pory, jedynie Bronisław Komorowski wolał mieszkanie w Belwederze, utożsamianym z postacią marszałka Józefa Piłsudskiego. Co ważne, Andrzej Duda znał te piękne wnętrza jeszcze przed prezydenturą, gdyż pracował jako szef kancelarii prezydenckiej zmarłego w katastrofie smoleńskiej prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

1

2

3

4

5

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz