Czy to koniec problemów syna Zenka Martyniuka? Ważne wydarzenie w rodzinie króla disco-polo

Żona syna Zenka Martyniuka – Daniela wraz z córką wróciły na Podlasie. Wygląda na to, że w małżeństwie syna gwiazdora disco-polo dokonał się długo oczekiwany przełom. Sam Daniel miał poprosić żonę o kolejną szansę.

Niemal cała Polska żyła ślubem Daniela z Eweliną, córką hodowcy gęsi spod Turku, który odbył się we wrześniu 2018 r. Niestety, jak ujawnili sąsiedzi, pomiędzy małżonkami dochodziło do wielu sprzeczek, które doprowadziły do wyprowadzki kobiety wraz z dzieckiem.

Daniel także nie ukrywał swoich zastrzeżeń do żony, która miała go „złapać na dziecko”, a ponadto jej matka miała uczestniczyć w spisku, którego celem było zawarcie małżeństwa. Śledzący wydarzenia z życia pary byli zdumieni sytuacją jaka miała miejsce w przededniu sylwestra, gdy Daniel – wg relacji przekazywanych przez media – trzymał swoją ciężarną żonę na mrozie i kierował w stronę niej oraz sąsiadów różnego rodzaju groźby.

Ze względu na swoje i dziecka bezpieczeństwo, Ewelina zdecydowała się na powrót do rodzinnych Russocic, gdzie spędziła cztery miesiące. To tam urodziła córkę, Laurę. Chrzest dziecka odbył się także w Russocicach, w Niedzielę Wielkanocną. Wówczas wiele wskazywało na to, że sytuacja rodzinna wróci do normy, jednakże Daniel postanowił oddać się swoim pasjom.

Koniec końców Daniel przełamał się i poprosił Ewelinę o kolejną szansę. Ta się zgodziła i – co więcej – wróciła na Podlasie. Zenon Martyniuk wierzy, że wszystko w życiu jego syna i synowej się teraz ułoży, a młodzi małżonkowie po prostu musieli się dotrzeć.

Źródło: nczas.com

Share

Dodaj komentarz