Szef psl się zakochał. Oto jego wybranka

Długo cierpiał po rozpadzie małżeństwa i rozwodzie. Czasami wątpił, czy spotka go prawdziwa miłość. Ale jego los się odmienił! Były minister i szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz (37 l.) zakochał się i to z wzajemnością! Wybranką jego serca jest piękna Paulina.

Władysław Kosiniak–Kamysz to mężczyzna po przejściach. Dwa lata temu ostatecznie rozstał się z pierwszą żoną, Agnieszką.

– Mocno przeżył to rozstanie – twierdzą znajomi szefa PSL. Od tamtej pory lider PSL nie szukał nikogo. Ba! To jego znajomi usiłowali go „wyswatać”. Ale nic z tego nie wychodziło. A sam były minister czasami powątpiewał, czy w ogóle spotka go miłość.

No i go spotkała! 30-letnią Paulinę Władysław Kosiniak-Kamysz znał od kilkunastu lat. To córka działacza samorządowego z jego regionu, czyli Małopolski. Jak on – lekarka, tylko że ortodontka.

Jak dowiedział się Fakt, pani Paulina to bardzo aktywna kobieta. Lubi ekstremalne sporty, ale kocha też swój zawód i jako wolontariuszka jeździ na misje zagraniczne pomagać dzieciom.

– Ten wolontariat i spojrzenie na pomoc ludziom mocno ich zbliżyło – opowiada znajomy szefa PSL. Warto przypomnieć, że Kosiniak-Kamysz podczas Światowych Dni Młodzieży pracował jako zwykły lekarz w szpitalu, aby pomagać pielgrzymom.

Nieoczekiwanie wiosną tego tego roku miedzy szefem PSL i piękną Pauliną „zaiskrzyło”. Z naszych informacji wynika, że maj był przełomowy. Już oboje wiedzieli, że chcą być ze sobą i to na poważnie.

Lada dzień Paulina będzie przedstawiona rodzicom Władysława Kosiniaka-Kamysza jako narzeczona. A pod Krakowem, jak się takie rzeczy robi, to wiadomo: będzie ślub!

Władysław Kosiniak-Kamysz dwa lata temu rozstał się z żoną Agnieszką. Byli małżeństwem przez siedem lat. Oboje pochodzili z Krakowa i tam uwili gniazdko. Rozdzieliła ich polityka. Kiedy Kosiniak-Kamysz trafił do rządu PO-PSL na stanowisko ministra pracy, większość czasu musiał spędzać w Warszawie. Jego małżeństwo tej próby nie wytrzymało.

Polityk dwa lata temu ostatecznie rozstał się z pierwszą żoną, Agnieszką

2/9

Polityk długo cierpiał po rozpadzie małżeństwa i rozwodzie. Czasami wątpił, czy spotka go prawdziwa miłość. Ale jego los się odmienił!

3/9

Kosiniak-Kamysz zakochał się i to z wzajemnością! Wybranką jego serca jest piękna Paulina

4/9

Znajomi szefa PSL opowiadają, że mocno przeżył rozwód sprzed dwóch lat

5/9

To córka działacza samorządowego z jego regionu, czyli Małopolski

6/9

Paulina, podobnie jak lider ludowców, z zawodu jest lekarzem – ortodontą

7/9

Lubi ekstremalne sporty, ale kocha też swój zawód i jako wolontariuszka jeździ na misje zagraniczne pomagać dzieciom

8/9

Nieoczekiwanie wiosną tego tego roku miedzy szefem PSL i piękną Pauliną „zaiskrzyło”

9/9

A pod Krakowem, jak się takie rzeczy robi, to wiadomo: będzie ślub!

źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz