Marta Kaczyńska krótko po porodzie ma super sylwetkę. Podkreśliła ją obcisłymi dżinsami. Był też Marcin Dubieniecki. Jej były i obecny partner się unikali

Marta Kaczyńska wybrała się ze swoim mężem Piotrem Zielińskim oraz synem Aleksandrem na zawody konne, aby kibicować córce Martynie. Pojawił się także Marcin Dubieniecki ze swoją ukochaną Katarzyną Modrzewską. Panowie ewidentnie unikali swojego towarzystwa.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska wraz z mężem Piotrem Zielińskim i synem Aleksandrem piechotą udała się do stajni. W drodze towarzyszył im przyjaciel, z którym żartowała. Po uśmiechu widać, że humory dopisywały.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska towarzyszy Martynie

Mama mocno wspierała córkę, której towarzyszyła przed zawodami. Widać, że jest z niej dumna i wierzyła w jej zwycięstwo.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska wspiera córkę

Na miejscu pojawił się także ojciec dziewczyny, Marcin Dubieniecki. Towarzyszyła mu żona, Katarzyna Modrzewska, oraz syn Marcel.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska nie rozmawia z byłym mężem

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nie żyją w świetnych relacjach. Gdy się spotkali, nie rozmawiali ze sobą.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Kaczyńska i Dubieniecki wspierają Martynkę

Za to oboje mocno wspierali swoją córkę, której towarzyszyli. Dubieniecki posadził nawet obok niej brata.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Piotr Zieliński unikał Marcina Dubienieckiego

Piotr Zieliński w tym czasie pilnował syna. Nie weszli oni na teren stajni, prawdopodobnie mężczyzna chciał uniknąć spotkania z byłym mężem swojej żony.

Marta Kaczyńska

Piotr Zieliński czekał na żonę

Zieliński z wózkiem czekał na Martę Kaczyńską.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska – wygląda bardzo dobrze

Mata Kaczyńska po porodzie wygląda bardzo dobrze. Szczupłą sylwetkę podkreśliły obcisłe spodnie. Można by nawet rzecz, że mama 3-miesięcznego Aleksandra wygląda kwitnąco.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska – dzieci

Marta Kaczyńska w sierpniu urodziła trzecie dziecko. Ojcem Aleksandra jest jej mąż, Piotr Zieliński. Wspólnie wychowują także jej dwie córki z poprzednich małżeństw: Ewę, której ojcem jest Piotr Smuniewski, oraz Martynę z małżeństwa z Marcinem Dubieneckim.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńśka i Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki pobrali się w 2007, rozwiedli w 2014 roku. W tym czasie adwokat stał się ‚prawnym i faktycznym’ ojcem Ewy.

Marta Kaczyńska

Marcin Dubieniecki – nowa rodzina

Marcin Dubieniecki trzy lata po rozwodzie poślubił Katarzynę Modrzewską, która wcześniej była żoną Artura Boruca. Wychowują wspólnego syna, Marcela, oraz jej dziecko z bramkarzem, Alexa.

Źródło: plotek.pl

Share

Dodaj komentarz