Nie ma wątpliwości. Jolanta Kwaśniewska zmiażdżyła Agatę Dudę

Agata Duda wczoraj wraz ze swoim mężem wybrała się na wybory w Krakowie. Oczywiście para prezydencka jak zawsze prezentowała się nienagannie. Jednakże już pojawiły się głosy, że Agata ma godną przeciwniczkę, jeżeli chodzi o najlepiej ubrane pierwsze damy.

Agata Duda oraz prezydent Andrzej Duda wybrali się wczoraj do Krakowa, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych. Oczywiście para prezydencka nie mogła zrobić tego, co wiele polskich gwiazd, czyli wrzucić do internetu swoich własnych zdjęć przy urnach. Na szczęście wyręczyli ich w tym fotoreporterzy, którzy byli obecni w odpowiednim lokalu wyborczym.

Jednak Agata Duda to nie jedyna pierwsza dama, która została przyłapana przez fotoreporterów przy spełnianiu swojego obywatelskiego obowiązku. Chodzi oczywiście o Jolantę Kwaśniewską, która wyglądała wprost olśniewająco.

Agata Duda zdeklasowana

Żona polskiego prezydenta znana jest z nienagannego stylu, który już niejednokrotnie mogliśmy podziwiać. Agata Duda zawsze wygląda schludnie, elegancko i przede wszystkim szykownie. Taki wygląd jest wręcz wymagany od pierwszej damy podczas oficjalnych spotkań i wizytacji.

Jednak, nawet gdy zmierzała do urny wyborczej, miała na sobie bardzo oficjalny strój. Absolutnie niczego w nim nie brakowało. Jednak według wielu internautów pierwsza dama mogła w tym momencie pozwolić sobie na nieco mniej oficjalną stylizację, ponieważ zaczynają one powoli wyglądać trochę sztucznie.

Bez wątpienia spełniają się one podczas różnych uroczystości, ale w tym przypadku mówimy o zwyczajnym oddaniu głosu, gdzie nie jest oceniana jako żona prezydenta Polski, a zwykłą Polka, a przynajmniej tak powinno być.

Agata Duda ma mocną konkurentkę

W tym wypadku znacznie lepiej wypadła Jolanta Kwaśniewska, która zaprezentowała się w bardzo luźnej stylizacji, która ją wspaniale odmłodziła i dodała lekkości. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zwyczajnie lśniła, podchodząc do urny wyborczej co nie umknęło zarówno fotoreporterom, jak i internautom.

– Jolka wygląda młodziej niż Agata – czytamy.

– Myślę, że gdyby pani Kwaśniewska zdecydowała się wystartować w wyborach prezydenckich, miała by spore szanse wygrać – pisze jedna z internautek.

– Pani Kwaśniewska jak zawsze z klasą – dodaje kolejna internautka.

Nie da się ukryć, że zwycięsko wyszła z tego modowego starcia Jolanta Kwaśniewska. Zapewne, gdyby Agata Duda zdecydowała się na lekkie poluzowanie swojego pasa to te i wiele innych komentarzy wyglądałoby zupełnie inaczej.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz