Były mąż Kaczyńskiej bawi synka jej nowego męża

Były mąż Kaczyńskiej bawi nowo narodzonego synka jej obecnego męża – ta skomplikowana konstrukcja opisuje to, co wydarzyło się na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole córki Marty Kaczyńskiej. Dubieniecki spotkał się ze swoją byłą żoną i z sympatią oglądał jej synka – Aleksandra.

Marta Kaczyńska-Zielińska, wcześniej występująca jako Kaczyńska-Dubieniecka, spotkała się ze swoim drugim byłym mężem w Gdyni, w szkole ich córki Martyny. Dubieniecki z zainteresowaniem i sympatią oglądał synka nowego męża Kaczyńskiej. Nachylił się nad wózkiem i przez chwilę bawił malucha.

Mały Aleksander przyszedł na świat w sierpniu, niedługo po trzecim ślubie Marty Kaczyńskiej. Obecnie jest ona żoną Piotra Zielińskiego, wcześniej związana była z Marcinem Dubienieckim i pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim, z którym brała ślub kościelny.

Z Dubienieckim Kaczyńska ma dwie córki, z Zielińskim – syna. Uroczystości, takie jak rozpoczęcie roku szkolnego, są doskonałą okazją, by dostrzec, że mimo rozwodu Kaczyńska i Dubieniecki żyją w zgodzie, nie żywią do siebie uraz i mają dobre stosunki.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki na rozpoczęciu roku szkolnego

1

Kaczyńska i Dubieniecki mają dobre stosunki, mimo rozwodu

2

Dubieniecki poznał malutkiego synka Kaczyńskiej

3

Kaczyńska zabrała synka na rozpoczęcie roku szkolnego jego siostry

4

Dubieniecki jest ojcem córek Kaczyńskiej

5

Dubieniecki to drugi mąż Kaczyńskiej

6

Kaczyńska obecnie jest żoną Piotra Zielińskiego

7

Dubieniecki przyszedł do szkoły córki

8

Dubieniecki bawił się z małym Aleksandrem

źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz