Robert Janowski wraca z nową płytą. Zaśpiewa „Najpiękniejsze melodie”

Robert Janowski po kilku latach powróci z nową płytą. Album zatytułowany „Najpiękniejsze melodie” trafi do sprzedaży w piątek, 28 września. Na liście utworów pojawią się takie przeboje jak „Już taki jestem zimny drań”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Zakochani są wśród nas”.

Już 28 września do sprzedaży trafi pierwszy od wielu lat album Roberta Janowskiego. Płyta „Najpiękniejsze melodie” będzie zawierać znane utwory w nowych aranżacjach. Piosenki „Zakochani są wśród nas”, „Już taki jestem zimny drań” czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, jak zapowiadają twórcy, będą utrzymane w klimacie lat 20. i 30. XX wieku. Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty jest utwór „Zakochani są wśród nas”.

Pierwsze koncerty Roberta Janowskiego, promujące nowy album, odbędą się w poniedziałek, 1 października, o godz. 18.00 i 20.30 w warszawskim Teatrze Syrena. Bilety na wydarzenie dostępne są w kasie Teatru Syrena oraz na stronie cojestgrane24.pl.

Płyta „Najpiękniejsze melodie” jest, jak dotychczas, pierwszym z oficjalnie ujawnionych, planów zawodowych Roberta Janowskiego, po tym, gdy po ponad 20 latach rozstał się z programem „Jaka to melodia?”. Wszystko wskazuje na to, że premiera płyty nie będzie jedynym wydarzeniem, którego oczekiwać mogą wielbiciele artysty.

– Jeśli fani programu i Roberta uzbroją się w cierpliwość i poczekają do wiosny, będą zadowoleni – zapowiadała ostatnio w rozmowie z Onetem menadżerka i żona Janowskiego, Monika Janowska.

Źródło: Onet

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *