Tusk podbija Instagrama nowym filmem. „Jak zwiastun hollywoodzkiego hitu”

Donald Tusk pochwalił się politycznymi planami w bardzo atrakcyjnej formie. Jego ekipa przygotowała film wyglądający jak zwiastun hollywoodzkiego przeboju. „To się wydarzy tej jesieni” – głosi napis na początku spotu, podczas gdy w tle przygrywa wartka muzyka. Internauci zwracają uwagę, że wideo wygląda niczym trailer filmu z fabryki snów.

Na filmie widzimy plany przewodniczącego Rady Europejskiej na najbliższe miesiące. Dowiadujemy się, że Donald Tusk weźmie udział w nieformalnym szczycie przywódców Unii Europejskiej w Salzburgu, Zgromadzeniu Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych czy posiedzeniach Rady Europejskiej oraz szczycie G20.

Donald Tusk podkreśla, jak ciężko będzie pracował na dobro wspólnoty europejskiej. „Będę pracował, by zwiększyć bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne. By wzmocnić wielostronną współpracę, gospodarkę, handel i zarządzać Brexitem” – czytamy w trailerze.

Nagranie cieszy się dużą popularnością w sieci. Wszystko dlatego, że jest dość oryginalne, biorąc pod uwagę, że traktuje o politycznych planach przewodniczącego Rady Europejskiej

Najnowszym filmem Donald Tusk po raz kolejny pokazuje dużą siłę medialnego przebicia. Z takowej doskonale zdaje sobie Prawo i Sprawiedliwość. Wystarczy wspomnieć, że przewodnicząca komisji ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann zarządziła zmianę daty przesłuchania Tuska. Miałoby ono odbyć się 5 listopada, czyli tuż po wyborach samorządowych.

Źródło:natemat.pl

Share

Dodaj komentarz