„Oby ci zdechło co najbardziej kochasz i ty też zdechnij”. Przerażające słowa do Moniki Jaruzelskiej

Monika Jaruzelska zaczęła angażować się bardziej w polską politykę w momencie, gdy głośno było o ustawie degradacyjnej. Wtedy też zapowiedziała, że chce rozpocząć swoją karierę polityczną. Nikt nie podejrzewał, że wywoła to taką reakcję.

Monika Jaruzelska bez dwóch zdań spełniła swoją obietnicę sprzed kilku miesięcy. Podczas tegorocznych wyborów samorządowych wystartowała z listy SLD na radną Warszawy. Ostatecznie udało jej się osiągnąć swój cel i od tej pory będzie pełnić funkcję radnej w stolicy naszego państwa. Jednak Jaruzelska jest bardzo kontrowersyjną postacią, która wywołuje bardzo silne emocje u wielu osób. Najlepiej widać to pod komentarzami z jej wystąpień.

Monika Jaruzelska linczowana przez internautów

Monika Jaruzelska jako córka generała Jaruzelskiego zawsze będzie się niektórym kojarzyła ze swoim ojcem, który nie posiada wśród Polaków raczej zbyt dobrej renomy. Wiele osób bardzo źle wspomina czasy stanu wojennego, który wprowadził, a także przez innych jest wprost nazywany zbrodniarzem.

To sprawia, że znaczna część internautów nie pała sympatią do jego córki, która teraz zaistniała w świecie polityki. Co więcej, Monika Jaruzelska w wielu wystąpieniach broni swojego ojca, co sprowadza na nią jeszcze większy gniew ze strony internautów.

Najlepiej jest to widoczne w licznych komentarzach, które dosłownie w setkach pojawiają się pod jej każdym wystąpienie. Radna w swoim czasie brała udział w wielu programach telewizyjnych co tylko dostarczało hejterom dodatkowych materiałów do krytyki.

Nie da się ukryć, że Monika Jaruzelska stała się ofiarą prawdziwego linczu zorganizowanego przez polskich internautów, które nie widać końca.

– Córka zdrajcy która nie odcina się od zdrady ojca sama jest zdrajcom i tyle – pisze jeden z internautów.

– Pani Monika córka sowieckiego pachołka ! ruskiego generała! – czytamy.

– Jaruzelska oby ci zdechło co najbardziej kochasz i w końcu sama zdechnij – dodaje kolejny internauta.

Tego typu komentarze idą w całe setki i nie zanosi się na to, żeby miały przestać się pokazywać. Bez wątpienia przed Jaruzelską bardzo ciężki start w polityce.

Share

Dodaj komentarz