Chamski facet powiedział w restauracji do matki, by „jej dziecko się zamknęło”. Reakcja jego ojca jest niesamowita

Lucy Hatami, młoda mama z Wielkiej Brytanii, zabrała swojego 8-miesięcznego synka na rzadką przygodę – chciała zjeść porządny posiłek w restauracji.

Była to jedna z pierwszych okazji, gdy kobieta zabrała ze sobą niemowlę w miejsce publiczne. Podczas posiłku stało się nieuniknione: synek Lucy zaczął płakać i krzyczeć przy stole podczas gdy pozostali goście starali się jeść w spokoju.

Będąc już mocno zawstydzona, Lucy usłyszała dwudziestokilkuletniego mężczyznę przy pobliskim stoliku, który wymamrotał, że życzyłby sobie, by kobieta „kazała temu dziecku się zamknąć”. Lucy była przerażona, ale chciała powiedzieć coś w obronie swojego dziecka. Jednakże, zanim zdołała odpowiedzieć, ojciec młodego człowieka wstał, powiedział parę słów i pozostawił ją w szoku…

Lucy Hatami, młoda mama z Wielkiej Brytanii, odważnie wybrała się po raz pierwszy z 8-miesięcznym synkiem do lokalnej restauracji.

Nie trwało jednak długo, zanim niemowlę zaczęło kaprysić. Jak bywa z każdym maluchem, chłopczyk zaczął płakać i krzyczeń w restauracji.

Lucy była mocno zawstydzona i przestraszona, wyobraźcie sobie zatem jak się poczuła, gdy na domiar złego usłyszała jeszcze jak dwudziestokilkulatek przy sąsiednim stoliku krytykuje ją i jej dziecko.

Wtedy stało się coś nieoczekiwanego…

Ten moment, gdy jesteś w restauracji starając się zjeść swój posiłek, podczas gdy Twój 8-miesieczny synek zaczyna płakać, a facet obok mamrocze, że chciałby „żebym kazała temu dziecku się zamknąć”.

Zanim zdążyłam odpowiedzieć, jego ojciec wstaje i chwyta go za ucho mówiąc: „A ty myślisz, że byłeś idealny? Byłeś prawdziwym utrapieniem!”

„A teraz przestań zachowywać się jak rozwydrzony smarkacz i przeproś tę panią oraz zaproponuj, że przyniesiesz jej posiłek do stolika, bo najwyraźniej ma zajęte ręce!”

W ten oto sposób dostałam posiłek z obsługą kelnerską i przepyszną kawą…

Dziękuję temu ojcu, który nawet po 20 latach wciąż pamiętał, jak trudno jest być rodzicem niemowlęcia!

Gratulujemy ojcu tego młodzieńca, który dobrze zdaje sobie sprawę, że nigdy nie jest za późno, by dać dobrą lekcję cierpliwości i szacunku swojemu dziecku.

Share

Dodaj komentarz