Jego dziewczyna powiedziała: „Albo ona, albo ja!” Odpowiedź mężczyzny jest genialna

Pewna kobieta, zazdrosna o względy swojego partnera, nie umiała dłużej znieść jego psa. Wiedząc, że mężczyzna jest bardzo przywiązany do swojego zwierzaka, suczki o imieniu Molly, postawiła mu ultimatum: „Albo ona, albo ja!”

Mężczyzna, który chce zachować anonimowość, zmagał się pewien czas z samym sobą, ale w końcu podjął decyzję. I jak stwierdziło wiele osób, genialną!

Zamieścił na jednym z portali ogłoszeniowych następującą informację:

”Moja dziewczyna nie lubi mojej małej damy beagle, która wabi się Molly. Muszę w związku z tym poszukać dla niej nowego domu. Ma nieskazitelny rodowód i pochodzi z dobrej rodziny. Była ze mną cztery lata. Bardzo lubi się bawić, jest rozpieszczona, a jej zachowanie nie zawsze jest idealne. Sierść wymaga pielęgnacji i to samo dotyczy łapek, które zawsze muszą dobrze wyglądać. Czasami płacze całą noc, a potem, gdy jestem w pracy, śpi w ciągu dnia. Jej posiłki muszą być zawsze najlepsze i najdroższe. Ale gdy wracasz z pracy po ciężkim dniu, nigdy cię nie powita w drzwiach. Nie okaże ci też bezwarunkowej miłości, gdy tego potrzebujesz. Co prawda nie gryzie, ale potrafi być złośliwa jak diabli!

A więc: czy ktoś jest zainteresowany moją 30-letnią, egoistyczną, zarozumiałą, kłamliwą i zaślepioną pieniędzmi dziewczyną? Ja i mój piesek chcemy się jej pozbyć, tak szybko, jak to tylko możliwe!”

1

To doskonały sposób na uświadomienie, że nie powinno się stawiać nikogo przed tak trudnym wyborem. Brawa dla tego mężczyzny, za to, że zdecydował się na taki krok ?

Share

Dodaj komentarz