Ojciec wchodzi do pokoju syna i widzi, że wszystko jest dokładnie posprzątane. Chwilę później zauważa list i się załamuje

Wyobraź sobie, że pewnego dnia wchodzisz do pokoju swojego nastoletniego syna i zastajesz tam… idealny porządek. Coś takiego prawdopodobnie zaalarmowałoby każdego rodzica…

Gdy ten ojciec wszedł do pokoju, ze zdziwieniem zobaczył porządnie pościelone łóżko, a na poduszce zauważył zostawiony list. Był zaadresowany do niego. Przeczuwając najgorsze, mężczyzna usiadł na łóżku i zaczął czytać…

1

Oto, co napisał jego nastoletni syn:

„Drogi tato,

bardzo mi przykro, że muszę to rozwiązać w taki sposób. Postanowiłem wyjechać z moją nową dziewczyną, a nie chciałem, żebyście z mamą zrobili mi scenę w jej obecności. Kocham ją, a wiem, że nigdy byście jej nie zaakceptowali ze względu na jej kolczyki, tatuaże i skórzane ciuchy. No i przez to, że jest dużo starsza ode mnie.

Nie chodzi tylko o namiętność i miłość, tato. Ona jest w ciąży.

Marta jest pewna, że razem będziemy szczęśliwi. Ma własną przyczepę w lesie i już przygotowaliśmy stos drewna na opał na zimę. Oboje chcemy mieć dużo dzieci.

Marta otworzyła mi oczy! Przy niej zrozumiałem, że tak naprawdę marihuana nikomu nie szkodzi – zamierzamy zająć się jej handlem, zresztą kokaina i ecstasy też są bardzo opłacalne.

Marta jest wierząca. Razem modlimy się, by jak najszybciej zarobić pieniądze na lekarstwo na AIDS, wtedy Marta na pewno poczułaby się dużo lepiej. Jest wspaniałą osobą i zasługuje na długie życie!

Tato, nie martw się proszę. Mam już 15 lat i potrafię sam o siebie zadbać. Jestem pewny, że któregoś dnia wrócę, żebyście poznali swoje wnuki.

Z miłością, Tomek.

PS. Tato, nic z tego, co napisałem, nie jest prawdą. Jestem u Mateusza. Chciałem Ci tylko przypomnieć, że w życiu są dużo gorsze rzeczy niż wystawione oceny, które swoją drogą leżą w kuchni na stole.

Zadzwoń, gdy będę już mógł bezpiecznie wrócić do domu!”

Sprytnie młody, bardzo sprytnie! ?

źródło: lolmania.eu

Share

Dodaj komentarz